999 rezultate për

anxhela

Transgjinorja Anxhela tregon detajet e dhunës: 6 vetë më gjuanin, asnjë s’u afrua Transgjinorja Anxhela ka treguar të gjitha detajet e dhunimit të saj disa ditë më parë, para godinës së Kuvendit. Në
Transgjinorja Anxhela rrihet mes Tiranës (FOTO LAJM) Transgjinorja e njohur me emrin Anxhela, është sulmuar fizikisht në kryeqytet pasditen e sotme nga disa djem të rinj, r
"Nuk kam pse ta fsheh" , Anxhela Peristeri zbulon moshën (FOTO LAJM) Ka pasur shumë aludime për moshën e këngëtares Anxhela Peristeri sepse në një artikull në Wikipedia shkruhet se ajo ësht
Fustanin e bardhë e bëri "rrugë", por këtë herë Anxhela martohet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Jeta personalene e Anxhela Peristerit është vënë shpesh në qendër të mediave. Këngëtarja disa herë është përfolur për
"Është njeri i thjeshtë", Anxhela Peristeri flet për partnerin për herë të parë Anxhela Peristeri për herë të parë ka treguar disa detaje në lidhje me partnerin e saj. Edhe pse për një kohë të gjat
Vjehrrit mallkonin vajzën, ish-partneri flet në studio: Nuk punonte, donte shtëpi veç Historia e një vajze të re që duhet të kujdeset e vetme për një vajzë 2-vjeçare pas ndarjes me partnerin e saj, me të ci
"Martohu se je në fillimet e pleqërisë", Anxhela Peristeri i mbyll gojën ndjekësit (FOTO LAJM) Jeta private e Anxhela Peristeri vazhdon të jetë shumë e komentuar, edhe për faktin që këngëtarja preferon ta ruajë sekr
Upss! Partneri i dërgon lule Anxhela Peristerit në mes të emisionit Anxhela Peristeri vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën private dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shum
"Nuk është se kam dalë me tanga", Anxhela Peristeri flet për komentet negative (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e sa
Pas "sherrit" të bujshëm, Eriku flet për Anxhelën: Ka një defekt të madh (FOTO LAJM) Prej kohësh është thënë në media se Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi kanë pasur një krisje të miqësisë së tyre si pasoj
"Pasi eliminova këtë ushqim, rashë plot 20 kg", Anxhela zbulon sekretet e dietës çudibërëse (FOTO LAJM) Ajo është pa diskutim një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila edhe pse ka vite në skenë, vazhdon të na magje
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
I bën namin se doli me të brendshme në klip, Anxhela ua mbyll gojën fansave (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri disa ditë më parë publikoi këngën e saj të re të quajtur "Shpirti i bukur" që u pr
Ju lutet me shpirt që të vazhdojnë xhirimet! Anxhela zbulon prapaskenat e klipit (VIDEO) Pak ditë më parë, Anxhela Peristeri hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “Shpirti i bukur”. Kënga u p
Sherr me Anxhela Peristerin? Erik Lloshi rrëfen arsyen pse këngëtarja nuk i shkoi në dasmë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë bëri bujë të madhe dasma e këngëtarit Erik Lloshi me partneren e tij, Rominën. Ata shkëlqyen krah n
Njësoj si Bebe Rexha, Anxhela Peristeri "mashtron" fasnat (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e dashur për publikun, Anxhela Peristeri publikoi në Instagram një foto që ka ngjallur shu
Nuse seksi i Anxhela Peristeri, këngëtarja shkëlqen nën petkun e nusërisë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gj
Anxhela Peristeri drejt altarit, kush i vodhi zemrën (FOTO LAJM) Këngëtarja Anxhela Peristeri ka ngjallur dyshime se mund të jetë në prag martese. Ajo ka publikuar së fundmi në “Instagr
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri reagon për sherrin me Erik Lloshin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në mediat rozë po përflitet për një sherr të mundshëm mes këngëtares Anxhela Peristeri dhe kolegut të s
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri dhe Eriku përfundimisht nuk flasin (FOTO LAJM) Fundjavën që lamë pas këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Në një dasmë që zgjati disa ditë, këngëtari