999 rezultate për

anuluar

VAR kthehet në problem në Spanjë, trajneri i Levantes: Do anuloheshin 50 mijë gola kështu (VIDEO) Levante u ndal në një barazim 1-1 kundër Celta Vigo në shtëpi, ndërkohë që në minutat shtesë skuadrës nga Valencia iu an
Covid-19 prezent, anullohet ndeshja e Real Madridit Ndeshja miqësore mes Real Madridit dhe Rayo Vallecanos është anuluar. Një futbollist i Rayo Vallecano është në pritje
Anulimi i sezonit/ Presidenti i Lyon: Juve do na masakrojë Zhan-Mishel Ola paralajmëron datën e parashikuar për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave të Champions-it. “Ndeshja kundër
Anulohen tenderat për rindërtimin e dy shkollave dhe tetë kopshteve në Tiranë Janë anuluar tenderat për rindërtimin e dy shkollave dhe tetë kopshteve në Tiranë, pas dëmtimeve që pësuan nga tërmeti i
Avioni vetëm për vete, ç'do të thotë të udhëtosh në kohë pandemie (FOTO LAJM) Kriza e koronavirusit ka sjellë edhe mbyllje kufijsh në disa vende dhe rrjedhisht rënie të udhëtimeve. Transporti ajror
WizzAir bllokon 200 shqiptare ne Gjermani, mes tyre edhe Agron Duka Koronavirusi ka shkaktuar problematika në të gjitha bizneset të cilat kanë mbyllur qepenin, por problematika më të mëdha
Koronavirusi prek edhe Chelsean Raportohet se koronavirusi ka “prekur” edhe klubin e Chelseat, me skuadrën që ka anuluar stërvitjet. Siç raporton The
KORONAVIRUSI/ Anulohen fluturimet nga Rinasi drejt Italisë, çfarë thonë autoritetet (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi ka bërë që disa fluturime drejt Italisë nga Rinasi të anulohen. Lajmi është bërë i ditur nga bur
Juventusi anulon edhe stërvitjet prej koronavirusit Juventus ka anuluar të gjitha seancat stërvitore dhe ka vendosur të gjithë ekipin e tyre nën 23 vjeç në karantinë, pasi
Koronavirusi frikëson Shpat Kasapin, këngëtari merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të fundit të dhënë për për “Cult” të KosovaPress-it, këngëtari Shpat Kasapi ka treguar se janë anu
Koronavirusi, Juventus - Inter mund të luhet pa tifozë Koronavirusi po vazhdon të përhapet me shpejtësi në Itali. 3 viktima dhe më shumë se 152 persona të prekur janë shënu
Kurti anulon takimin me Veliajn: Nuk kam kohë Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka vizituar sot Tiranën për herë të parë në postin e kryeministrit. Në axhendën e
Stuhia "Ciara" përfshin Belgjikën, anulohen 60 fluturime Kompanitë ajrore kanë anuluar 60 fluturime në Aeroportin e Brukselit për shkak të stuhisë “Ciara” që ka përfshirë Belgji
ZYRTARE/ Stuhia e fortë shtyn ndeshjen e Bundesligës Derbi i sotëm mes Borussia Monchengladbach dhe Koln-it është anuluar. Kjo ndeshje e Bundesligës, ishte parashikuar të
Media gjermane: Asnjë takim prej dy javësh, a është Angela Merkel e sëmurë rëndë? Shëndeti i kancelares gjermane, Angela Merkel ka krijuar jo pak shqetësim në Gjermani. Në daljet e saj të fundit publike
Finalja e Botërorit për klube shkon në shtesa Pas 90 minutave ndeshja finale e Botërorit për klube mes Liverpoolit dhe Flamengos u mbyll pa gola. As njëri e as eki
Liverpool dyfishon rezultatin përballë Chelsea (VIDEO) Goli i parë i Liverpool solli një reagim te vendasit e Chelsea të cilët arritën ta dërgonin topin në rrjetë por VAR e
Spitali i dializës në Strugë në gjendje skandaloze, rrezikohet edhe jeta e pacientëve Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshu
Komisioni i Venecias zbarkon sot në Tiranë, zbardhet axhenda e takimeve në Kuvend Gjatë ditës së sotme, pritet të mbërrijë në Tiranë një delegacioni nga Komisioni i Venecias, në një mision fakt mbledhës
Uragani Dorian, anulohen mbi 1300 fluturime (FOTO LAJM) Mbi 1300 fluturime janë anuluar për shkak të uraganit Dorian, i cili shkaktoi vdekjen e pesë personave dhe lëndimin e t