999 rezultate për

anulon

ZYRTARE/ Federata holandeze anulon të gjitha ndeshjet të dielës në Eredivisie, kjo është arsyeja Të gjitha ndeshjet e paraparë të zhvillohen sot në Kampionatin holandez, Eredivisie, janë anuluar. Federata holandeze
Erë e fortë dhe rrebeshe shiu: Anuloni planet për nesër Ashtu si edhe sot, edhe dita e dielë do të jetë një ditë me reshje të dendura shiu. Kryesisht reshjet do të jenë të p
Marku bën njoftimin që nuk prisnim, anulon meçin e 30 janarit oksieri shqiptar, Flora Marku i cili në muajin nëntori zhvilloi një meç të rëndësishëm e që u mbyll me barazim, ai plani
Covid-19 anulon ndeshje të Boxing Day Pandemia Covid-19 do të ndikojë edhe në festën tradicionale të Boxing Day, ku do të anulohen disa ndeshje. Ndeshjet k
Covid-19 anulon Botërorin e U20 dhe U17, FIFA del me komunikatë zyrtare Lajme aspak të mira vijnë nga FIFA. Organi më i lartë i qeverisë së futbollit ka bërë me dije përmes një komunikate se k
Situata nga COVID-19, Kuvendi anulon seancën e nesërme Seanca plenare e Kuvendit që ishte planifikuar të mbahej ditën e nesërme nuk do të mbahet për shkak të masave të reja të
Milani anulon stërvitjen, Stefano Pioli infektohet me koronavirus Stefano Pioli është infektuar me COVID-19. Trajneri i Milanit rezultoi pozitiv në testin e kryer ditën e sotme dhe klubi
KORONAVIRUSI/ UEFA anulon zyrtarisht Kampionatin Europian U19 Pasi shtyu dy herë radhazi Kampionatin Europian U19, UEFA vendosi ta anulojë përfundimisht këtë kompeticion, për shkak t
E preferuara e shqiptarëve, "Gylseren" anulon dasmën e shumëpritur (FOTO LAJM) Aktorja turke e njohur për publikun shqiptar me rolin e “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara”, Nurgul Yesilcay p
Bllokohet shitja e Newcastle? Arabia Saudite anulon licencën e beIN Sports Shitja e Newcastle United është vështirësuar edhe më shumë, pasi Arabia Saudite ka anuluar licencën e beIN Sports, që ka
Kuvendi i Kosovës anulon vazhdimin e seancës për dialogun Kuvendi i Kosovës e ka anuluar vazhdimin e seancës së nisur me 23 qershor, për shkak të situatës së krijuar, pas paraqit
U akuzua rëndë, Thaçi anulon udhëtimin drejt Uashingtonit Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka anuluar udhëtimin drejt Uashingtonit, pas akuzës nga specialia për vrasje së bashku
RFEF anulon kampionatin, Barcelona shpallet kampione Federata Spanjolle e Futbollit ka shpallur Barcelona Femeni si kampione të këtij sezoni. Ky vendim erdhi pasi kampion
Kampionati europian bëhet sërish çështje komiteti ekzekutiv i UEFA-s anulon mbledhjen e 27 majit Mbledhja e planifikuar në 27 maj e Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s është shtyrë për në datën 17 qershor. Shkak janë bër
Raportuan se do të anulonin sezonin, në Belgjikë bëjnë prapakthehu? Në Belgjikë bëjnë prapakthehu sa i përket mbylljes përfundimtare të sezonit. Vendimi përfundimtar për ta konsideruar
ZYRTARE/ Formula 1 anulon edhe Çmimin e Madh të Francës Çmimi i Madh i Francës, i planifikuar për 28 qershor, është bërë gara e 10-të e sezonit të Formula 1 që do të anulohet p
Për herë të parë në kaq vite, mbretëresha anulon traditën e ditëlindjes Për herë të parë në 68 vite froni, mbretëresha anulon traditën që vendi bën me rastin e ditëlindjes së saj! Mbretëresha
Holebas: Jepjani titullin Liverpoolit dhe anuloni sezonin në Premier League Mbrojtësi i krahut të majtë të Watfordit, Jose Holebas, ka bërë thirrje që sezoni i Premier ligës të anulohet dhe Liverp
KORONAVIRUSI/ Maqedonia e Veriut anulon zgjedhjet Në seancën e saj të 25-të dje, Qeveria miratoi dekret me fuqi ligjore për ndalim të të gjitha veprimeve për zhvillimin e
Arilena e pafat? COVID-19 anulon dhe shtyn me 1 vit Eurovisionin COVID-19 ka bërë thuajse gjithë botën të përballet me masa ekstreme të vet-izolimit, shumë kompeticione janë anuluar në