999 rezultate për

anulohet

Klopp: Liverpool duhet të shpallet kampion, e padrejtë nëse i anulohet Jurgen Klopp është habitur nga disa njerëz të cilët kanë kërkuar anulimin e të gjithë sezonit kur janë zhvilluar 75% e n
Anulohet ceremonia e ndarjes së çmimeve 'The Best 2020' FIFA ka vendosur ta anulojë ceremoninë e ndarjes së çmimeve "The Best" 2020. Trofeu do të mbetet pa fitues këtë vit d
Anulohet Premierliga, gjithçka vendoset në bazë të meritave sportive? Premierliga duket se nuk do të rifillojë më këtë sezon. Sezoni 2019/20 i Premierligës raportohet të ketë marrë fund, dh
Liverpooli rrezikon titullin, skuadrat e Premier League nuk po merren vesh Sezoni i Premierligës do të anulohet totalisht nëse klubet nuk bien dakord që ndeshjet të zhvillohen në terrene neutrale
La Liga do të anulohet? RFEF hedh poshtë zërat Raportimet se La Liga do të anulohet janë hedhur poshtë nga Federata Spanjolle e Futbollit. Në Spanjë, këto ditë ka p
Pas Ligue 1 a do të anulohet edhe Champions? UEFA po përballet me një situatë të pakëndshme për përfundimin e Ligës së Kampionëve pasi futbolli në Francë është anulu
E BUJSHME/ Anulohet Ligue One Pas kampionatit holandez, do të anulohet një tjetër kampionat i madh. Kampionati i Ligue 1 në Francë, si dhe ai i Lig
Nëse nuk do të dalë vaksia, Olimpiada TOKIO 2020 do të anulohet Pandemia e Koronavirusit vë në diskutim të ardhmen e sportit. Në këtë situatë dramatike nuk mund të flitet me siguri as
Një nga kampionatet më të rëndësishëm Europian pritet të anulohet Kampionati holandez i futbollit është kampionati i parë që pritet të anulohet. Madje raportohet në mediat e huaja se
Flet pronari i Watford: Ky sezon i Premier League do të anulohet Drejtori sportiv i Udineses, Pierpaolo Marino thotë se Premier League e Anglisë së shpejti do të dal me një komunikatë p
"Sezoni i La Ligës duhet të anulohet" Ish-ylli i Barcelonës, Hristo Stoichkov tha se do të ishte më e drejtë që të përfundonte La Liga taniduke mos pasur rën
Dita e gënjeshtrave anulohet, deri në 5 vite burg nëse shpikni rreth koronavirusit Për këtë vit, 1 prilli (Dita e Gënjeshtrave) anulohet! Bota po jeton me panikun e shkaktuar nga pandemia, prandaj një te
Anulohet Dita e Gënjeshtrave, mund të dënoheni me burg nëse shpikni për koronavirusin 1 prilli është festuar historikisht si Dita e Gënjeshtrave, por sot kjo ditë është anuluar. DUke marrë parasysh situa
Skenari më i keq, ja skuadrat që shkojnë në Champions nëse anulohet Serie A Italia është vendi më i prekur në Europë nga koronavirusi dhe kjo situatë ka shkaktuar kaos të vërtetë në futboll. “C
Plas në Suedi: Anulohet ndeshja pasi lojtarëve iu bë presion të trukohet Një ndeshje miqësore në mes të dy ekipeve të kategorive të ulëta të Suedisë është anuluar të hënën pasi të paktën një ba
Ky sezon mund të anulohet nëse klubet e La Ligas nuk janë në gjendje deri në 27 qershor Pavarësisht se skuadrat janë pajtuar për të përfunduar këtë sezon La Lioga akoma duhet të presë që presë të japë dritën
Anulohet Champions League? Anulimi i Champions League është opsioni që po e shqyrton UEFA. Shtëpia e Futbollit Europian ditën e mërkurë do të zh
Për herë të parë pas Luftës së Dytë Botërore anulohet Wimbledon Wimbledon do të jetë ngjarja e radhës sportive që do të anulohet për shkak të koronavirusit. Njëri nga turnetë më të
Përfaqësuesi i lojtarëve në Serie A plas "bombën": Sezoni mund të anulohet Damiano Tommasi, presidenti i Sindikatës së Futbollistëve në Itali, del hapur dhe jep alarmin se futbolli për këtë sezon
Ferdinand: Premierliga duhet të anulohet, shëndeti është primar Ikona e Manchester United, Rio Ferdinand, ka bërë thirrje për anulimin e Premierligës. Me justifikimin se shëndeti pu