999 rezultate për

anulimi

Milan-Juventus drejt anulimit, autoritetet e Torinos japin alarmin pas rasteve me Covid-19 Dy raste të reja me Covid-19 te skuadra e Juventusit e kanë rrezikuar derbin ndaj Milanit që është planifikuar të luhet
Pas anulimit të mbrëmjes së maturës, fotografitë e 18-vjeçares bëhen virale (FOTO LAJM) asmine Dauphine është 18 vjeç dhe mbrëmja e saj e maturës duhej të mbahej këtë qershor, por u anulua, për shkak të pand
Për herë të parë pas 178 vitesh, Filarmonia e New York-ut bën anulimin e parë Filarmonia e Nju Jorkut bëri anulimin e sezonit të tërë për herë të parë në historinë e saj 178-vjeçare për shkak të rre
Anulimi i Topit të Artë, këta yje janë humbësit më të mëdhenj Për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për edicionin 2019/20 shkaku i ndikimit që kishte coron
Pandemia, Veseli kërkon anulimin e protestës së veteranëve të UÇK-së (VIDEO) Lideri i PDK-së, përmes një video adresimi u është drejtuar me një lutje të gjithë bashkëluftëtarëve dhe qytetarëve të K
Anulimi i sezonit/ Presidenti i Lyon: Juve do na masakrojë Zhan-Mishel Ola paralajmëron datën e parashikuar për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave të Champions-it. “Ndeshja kundër
Anulimi i kampionatit, cilat janë skuadra që humbasin më shumë në Shqipëri Futbolli është në dorë të specialistëve të shëndetësisë. Mirëpo, nëse në Europë, Gjermani, Francë e Itali janë autoritet
Gravina: Nuk firmos për anulimin e sezonit, do të ishte vrasje Kampionati italian është në një udhëkryq të vërtetë, pasi skuadrat janë ndarë në dy grupe, ato që janë për çuarjen deri
Anulimi i sezonit në Francë, presidenti i Lyon del kundër: Të vendoset me Play-off Sezoni 2019-2020 në Francë u anulua për shkak të pandemisë së koronavirusit, mirëpo jo të gjithë e kanë pranuar këtë ven
Kritikohet vendimi për anulimin e sezonit në Francë: Futbolli nuk është më i rrezikshëm se puna në fabrikë Presidenti i La Ligës spanjolle, Javier Tebas, e ka kritikuar sezonin e qeverisë franceze për ta përfunduar para kohe se
Zhvillime të reja nga Holanda, vendimi për anulimin e sezonit drejt tërheqjes Vendimi për anulimin e sezonit 2019/20 të Erevidisie nuk është pritur mirë nga shumica e klubeve, raportojnë mediat e nd
Anulimi i sezonit në Holandë, shpërthen Ziyech Anulimi i kampionatit në Holandë dhe lënia vakant e titullit kampion ka tërbuar futbollistin e Ajaxit Hakim Zieyech i ci
Anulimi i sezonit ia prish ëndrrën 50 vjeçare skuadrës së vogël angleze Ligat e ulëta nëpër Evropë po përgatiten për anulimin e sezoneve. Një gjë të tillë, tashmë e ka bërë Liga Kombëtare e
Nis peticioni për anulimin e dërgesës nga Serbia Ka filluar një peticion që synon të mbledh të gjithë kundërshtuesit e "ndihmës" nga Serbia pa dallime, me të cilin do t’
Presidenti i klubit të Serie A: Të mos luhet kampionati pa tifozë I pyetur nga mikrofonët e “Telenord” në lidhje me rifillimin e Serisë A, presidenti i Sampdorias, Masimo Ferrero, nuk e
Ndahet Serie A, disa ekipe duan anulimin e sezonit Vendimi i Belgjikës, për të anuluar sezonin, ka bërë jehon të madhe në Evropë. Tashmë një gjë të tillë kanë nisur ta
Frika nga koronavirusi, Kosova merr masa të rrepta për fluturimet drejt Italisë Deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi në Kosovë, megjithatë Ministri i Infrastrukturës dhe Ambie
Kërkohet nga Rama anulimi i samitit për "mini-shengenin" Mohimi i masakrës së Reçakut nga shteti i Serbisë ka bërë që në mesin e shumë arsyeve tjera, partitë politikë në Kosovë
Pacolli mohon përgjegjesinë për çnjohjet (VIDEO) Behgjet Pacolli mohon të ketë dështuar. Kjo, pavarësisht faktit se që prej se erdhi në krye të dikasterit të Punëve t
Pas anulimit të 3-të të dasmës, Justin dhe Hailey martohen para parashikimeve (FOTO LAJM) Justin dhe Hailey Bieber e kanë ndarë mendjen më në fund. Pasi kanë anuluar tre herë dasmën burime për “TMZ” kanë tre