999 rezultate për

antonio

E BUJSHME/ Oscar te Interi? Brazilani ndodhet në Milano U mendua se Christian Biragi, por mbi të gjitha Alexis Sanchez do të ishin dy surprizat e fundit për teknikun Antonio Co
Barcelona refuzon ofertën e Interit për Vidal-in Skuadra e Inter ka marrë një refuzim nga klubi i Barcelonës për Arturo Vidal. Sipas “Mundo Deportivo” zikaltërit kanë
Nainggolan braktis Interin, gati firma me skuadrën e njohur Fiorentina po vazhdon negociatat me Interin për mesfushorin belg Raxha Naingolan. Sipas "Sky Sport", skuadrat kanë arrit
Interi merr vendimin përfundimtar për Icardin (FOTO LAJM) Mauro Icardi do të rikthehet në stërvitje me klubin e Interit. Ish-kapiteni ditën e mërkurë ai do të bashkohet me sku
KONFIRMOHET/ Perez mban fjalën, nënshkruan me djalin e Antonio Reyes Djali i të ndjerit Jose Antonio Reyes, Jose Antonio Reyes Lopez, i është bashkuar akademisë së Realit të Madridit. 11
Gjykata italiane vendos 15 vite burg për Moisi Habilajn Gjykata e Katanias në Itali dënon me 15 vite, 5 muaj e 10 ditë Moisi Habilajn, i konsideruar si kreu i bandës së Habilaj
Letra e lamtumirës së djalit të Reyes: E di se do të kujdesesh për mua nga parajsa, të dua (FOTO LAJM) Jose Antonio Reyes Lopez, i ka dhënë lamtumirën babait të tij, ish-futbollistit të Spanjës, Real Madridit dhe Arsenalit,
Fabregas letër prekëse për Reyes Cesc Fabregas i është bashkuar pjesës tjetër të botës së futbollit, duke e shprehur pikëllimin e tij pas lajmit për vdek
Zyrtare: Interi bëhet me trajner të ri shtu siç pritej, ndodhi. Antonio Conte është trajneri i ri i Interit. Klubi zikaltër njoftoi në orët e para të mëngje
U largua nga Roma, De Rossi përfundon te Interi Tani që Daniele De Rossi i dha lamtumirën pas 18 vitesh Romës, tashmë mesfushori ka shumë oferta, shkruan Albeu.com.
Holanda i jep azil ish-oficerit që ndaloi Habilajt (FOTO LAJM) Ish-oficeri i policisë së qarkullimit të Fierit, Antonio Nazeraj, personi që ndaloi makinën “Audi” që përdorej nga vëlle
Gruaja e mashtruar: Si m'i mori paratë vëllai i Loredanës, e besova për këtë shkak Gazeta zvicerjane "20min.ch" ka zbardhur detaje nga historia e mashtrimit që çoi në arrestimin e reperes Loredana Zefi,
E duan të gjithë, brenda 10 ditësh do të mësohet e ardhmja e Antonio Contes Prej disa kohësh po flitet emri i Antonio Kontes, në bisedime me Interin, Romën, Milanin, Juventusin dhe klube të tjera
Tuchel largohet në fund të sezonit, e zëvendëson trajneri italian Tensionet e krijuara ditët e fundit te skuadra e PSG-së, sidomos pas humbjes në finalen e Kupës së Francës, kanë bërë që
Al Khelaifi nis kontaktet më Antonio Conten Një lajm bombë vjen nga gazeta italiane "La Reppublica" ku bën me dije se presidenti i PSG-së AL Khelaifi ka nisur konta
Manchester United nuk beson te Solskjaer, del në skenë emri i Antonio Contes Ish-trajneri i Chelseat Antonio Conte konfirmoi se është i gatshëm t’i rikthehet punës dhe po i konsideron disa propozim
Cassano: Goli ndaj Interit më ndryshoi jetën (VIDEO) Ish-sulmuesi i njohur italian Antonio Cassano, në një intervistë për "Sky Calcio', ka rrëfyer momentin ku ai u bë një fu
Solskjaer paralajmëron largimin e kapitenit të United gjatë verës Një nga objektivat kryesorë të Interit gjatë merkatos së verës është edhe kapiteni aktual e United, Antonio Valencia, sh
Ikën Allegri, vjen Conte? Masimilano Allegri me shumë mundësi në fund të sezonit do ti thotë lamtumirë Juventusit. Por tashmë bardhezinjtë po m
"Ka filluar një luftë civile", Presidenti i PE reagon për Shqipërinë Presidenti i Parlamentit Europian, Antonio Tajani në kuadër të një vizite në OKB e quajti situatën në Shqipëri shumë të