999 rezultate për

anton

Samsung prezanton linjën e re S21 Samsung prezantoi smartfonin e ri të tij, galaxy S21 me çmime të ulura me rreth 200 dollarë krahasuar me gjeneratën para
Rriten pensionet, Hoti prezanton planin për Rimëkëmbjen Ekonomike Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar për Programin e Rimëkëmbjes, ku do të ndihmohen qytetarët, b
Zguro, një nga Shkëndija dhe dy talente, Skënderbeu prezanton afrimet e merkatos Skënderbeu ka arritur që të hapë përsëri merkaton e futbollistëve, duke mbyllur detyrimet që kishte ndaj ish-futbollistë
Barazimi me Romën, Conte: Bëmë një paraqitje të mirë, nuk transferoj asnjë lojtar Trajneri i Inter, Antonio Conte ka reaguar pas ndeshjes ndaj Romës, të cilën "Nerazzurrët" e barazuan 2-2 në Olimpico.
Prag sfida me Romën, Conte ka disa fjalë për Vidal Trajneri i Inter, Antonio Conte, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Romës që do të luhet nesër në "Sta
Fernandes apo Cantona? Legjenda e Man.United ka kritika për portugezin Aftësitë e mëdha që Bruno Fernandes posedon kanë rezultuar që ai të krahasohet me legjendat e klubit të Manchester Unite
Mami apo motra? Dhurata Dora prezanton të ëmën dhe do të "shokoheni" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora i ka habitur të gjithë me një postim të bërë së fundmi. Ajo ka pozuar pranë së ëmës, d
Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen po
Lajm i mirë! Italia prezanton vaksinën 92.5% efektive kundër COVID Ditën e sotme, në Itali janë prezantuar të dhënat për vaksinën e prodhuar atje, "ReiThera". Sipas medieve vendase vu
Rihanna lë pas krahëve romancën me sheikun arab, prezanton të dashurin e ri me familjen Edhe pse asnjëri prej të dyve s'e ka konfirmuar me zë të lartë, romanca mes Rihanna-s dhe A$AP Rocky, po shkon për mreku
Dy gjigandët italian vihen pas yllit të Chelsea Juventus dhe AC Milan thuhet të jenë skuadrat më të interesuara për shërbimet e mbrojtësit të Chelsea, Antonio Rudiger.
"Pjesë e një grupi kriminal", çfarë deklaroi Prokuroria italiane për Elona Kaleshan Elona Kalesha është cilësuar nga Prokuroria italiane si një person me rrezikshmëri të lartë për shoqërinë, duke e lënë n
Prezanton më në fund të dashurën, Shpat Kasapi i bën premtimin publikisht (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukuroshe zeshka
F1/ Red Bull prezanton pilotin e ri Skuadra austriake e Red Bull ka prezantuar sot pilotin e ri që do të garojë bashkë me Max Verstappen sezonin e ardhshëm.
Nip i Ton dhe Preng Gjinit, detajet e reja nga atentati ndaj Anton Kelit në Rreshen 51-vjeçari Anton Keli, u qëllua me armë zjarri në Rreshen mbrëmjen e djeshme. Ai ndodhej në automjetin e tij kur u që
Shoqërohen në Polici disa persona për vrasjen e Anton Kelit Teksa ende nuk ka një autor, policia ka shoqëruar disa persona për vrasjen e Anton Kelit në Rrëshen. Autori apo autor
Shpëtuan mrekullisht fëmijet e gruaja, si u vra sa doli nga makina Anton Keli (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e Anton Kelit pasditen e sotme në Rrëshen, i cili ishte i afërm i Tonin Gjinit d
DETAJET/ 6 vrasje për 4 vite, nga eleminimi i drejtorit të OSHEE-së tek ekzekutimi i Anton Kelit Pasditen e sotme një vrasje ka ndodhur në Rreshen ku shtetasit Anton Kelit iu bë atentat teksa ecte në makinë duke humbu
YouTube prezanton 8K në televizorët android Versioni më i fundit i aplikacionit YouTube për televizorët android tani mbështet edhe në videot 8K, sipas https://www.t
"Më e mirë e ëma se e bija", Afërdita Dreshaj prezanton të ëmën dhe do mahniteni (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria. Së fu