999 rezultate për

antoine

Arsyeja pse Antoine Griezmann ka "rilindur" të Barcelona Antoine Griezmann nuk ka shkëlqyer gjithmonë të Barcelona që prej kalimit në vitin 2019, por shenjat e fundit kanë tregu
Ish-menaxheri i Griezmannit: Është nën terrorin e Messit Në një reportazh të revistës së famshme franceze "France Football" për karrierën e Antoine Griezmann, Éric Olhats, ish-m
Vlen mijëra euro, gjendet pasqyra e mbretëreshës Marie Antoinette në shtëpinë e një familje (FOTO LAJM) Një familje mëson papritur se pasqyra e varur për 40 vjet tek shkallët, dikur i përkiste mbretëreshës së fundit të Franc
Deschamps zbulon një të vërtetë të hidhur: Griezmann nuk është i lumtur te Barcelona Antoine Griezmann nuk është i kënaqur me vendimin e trajnerit të ri të Barcelonës Ronald Koeman që e fut atë në një rol
E bukur dhe e suksesshme, kush është shqiptarja e pasur që po habit Amerikën Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli An
Lajm i mirë për Barcelonën, Griezmann kthehet në stërvitje para ndeshjes në Champions Antoine Griezmann ka gëzuar tifozët e Barcelonës. Ylli francez i Barcelonës, Antoine Griezmann, është rikthyer në stë
Griezmann te PSG? Ja detajet më të fundit PSG do të bëjë të pamundurën për të transferuar këtë verë Antoine Griezmann, shkruan Albeu.com. Situata e Antoine Gri
Barcelona-Bilbao, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona -Athletic Bilbao. Katalanasit kërkojnë të vazhdojnë luftën m
Griezmann përkrah rikthimin e Neymar te Barcelona E ardhmja e brazilianit Neymar është ende në qendër të vëmendjes të mediave botërore. E përditshmja spanjolle, Mundo Dep
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Alaves (VIDEO) Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Alavesit në kuadër të javës së 18' në La Liga. Golin e realizoi francezi Antoine G
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann Dy klubet spanjolle – Barcelona dhe Atletico Madrid – kanë arritur marrëveshje për t’i dhënë fund konfliktit të nisur pa
Mbytet teksa po i propozonte të dashurës nën ujë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tanzani, ku një burrë u mbyt ndërsa i propozonte për martesë të dashurës së tij nën uj
Griezmannin dhe De Jong e pësojnë keq në stërvitjen e parë nga shokët e skuadrës (VIDEO) Blerjet e reja, Antoine Griezmann, Frenkie de Jong dhe Neto i kanë nisur të hënën përgatitjet me Barcelonën për sezonin
ZYRTARE/ Antoine Griezmann nënshkruan me Barcelonën (FOTO LAJM) Pas shumë ditëve që përflitej se ky transferim do të kryhej, tani ky lajm është zyrtar. Antoine Griezmann ka firmosu
Mbyllet telenovela, ky është destinacioni i Griezmann Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës. Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann
Shefi ekzekutiv i Atleticos zbulon destinacionin e Griezmann Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës
Manchester United në sulm për Griezmann Ylli i Atletico Madrid, Antoine Griezmann, zyrtarisht ka lajmëruar se do të largohet nga Wanda Metropolitano gjatë verës
Atletico Madrid e pafat ndaj Juventusit (VIDEO) Atletico Madridi ka qenë shumë pranë golit të epërsi, por goditjet e Diego Costas dhe Antoine Griezmannit nuk e gjeten r
Këpucët e çuditshme të Antoine Griezmann në ndeshjen ndaj Uruguajit (FOTO LAJM) Franca nesër do të luaj një ndeshje miqësore me ekipin e Uruguajit. Por për sulmuesin e Antoine Griezmann firma e kë
Antoine Griezman zbulon të ardhmen e tij Antoine Griezmann ka zbuluar planet e tij për të ardhmen. Më parë ai zbuloi se ëndërroj që një ditë të fitojë “Topin e A