999 rezultate për

antikontrabandes

Doganat, aksion kundër kontrabandës Strukturat te specializuara të Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave së bashku me strukturat e Drejtorisë së Antikontra
Spiropali shkarkon kreun e Antikontrabandës, Denion Meidani Drejtoria e Përgjithshme e Doganave ka njoftuar pak më parë për shkarkimin nga detyra të kreut të Antikontrabandës Denio
Durrës, prangoset inspektori i antikontrabandës Një inspektor i Njësisë Antikontrabandë dhe vëllai i tij punonjës policie janë arrestuar nga blutë e qytetit të Durrësit