999 rezultate për

antike

Eduarti nuk ndalet, i shpreh dashurinë publikisht Arbanës në mënyrën më romantike (FOTO LAJM) Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë da
Zbulohet identiteti i vajzëz që po shoqëron Butrintin në pushimet romantike në Santorini (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari Butrint Imeri është kthyer në krefjalën e mediave për shkak të pushimeve të tij në Santorini të
Çifti bën foto romantike në natyrë, shkrin së qeshuri rrjetin me detajin (FOTO LAJM) Një çift i sapomartuar, të cilët e shkrepën një fotografi gjatë një shëtitje, u shokuan kur e zbuluan kur erdhën në shtë
Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.
Romantikë dhe të dashuruar kokë e këmbë, këto janë 3 shenjat që dashurojnë me zemër Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt.
Armina Mevlani shijon pushimet, Shkëlzeni i bën komplimente romantike publikisht (FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos. Dhe sigurisht s
The Guardian: Shqipëria e çuditshme, antike dhe e mrekullueshme I çuditshëm, antik dhe i mrekullueshëm. Ka shumë për të zbuluar ndërmjet kryqëzimeve kulturore të një vendi që ju siguro
Dua dhe Anwar nuk mund të jenë më të dashuruar se kaq, "mat" pas darkës romantike (FOTO LAJM) Prej disa javësh, kryefjala e mediave është bërë romanca e re e këngëtares me origjinë shqiptare, Dua Lipës, me vëllain
Në fillim fshiheshin, tani nuk ka gjë që ndalon Dua Lipën dhe Anwar, gjeste romantike në publik (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është në majat e suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, por as jeta e saj private nuk
22 enë qaramike antike gjenden në brigjet shqiptare Një projekt i përbashkët arkeologjik shqiptaro-amerikan ka gjetur amfora që janë të paktën 2,500 vjeçare në detin Jon pr
Buffon momente romantike me të dashurën në jasht (FOTO LAJM) Pas pesë vitesh dhe një fëmijë së bashku, portieri Gigi Buffon dhe drejtuesja televizive Illaria D’Amico vazhdojnë të ke
10 fotot më romantike në botë (FOTO LAJM) Piktura e fotografi romantike janë bërë qysh nga kohëra të lashta, edhe atëherë kur nuk ekzistonte kamera artistët i kan
Pendarovski: Raporti me shqiptarët vendimtare për rrugën euro-atlantike Stevo Pendarovski ka folur për zgjedhjet e fundit nga të cilat ai u bë President i Maqedonisë së Veriut. Ai tha se kë
Panucci heq stresin e Kombëtares, takime romantike me partneren Të buzëqeshur, me diellin mbi kokë, ata kanë drekuar së bashku duke kaluar momente vërtet të këndshme. Pas largimit nga
Kapen "tironsit romantikë", hashashin e shisnin me çokollatë Rreth 111 kg kanabis janë kapur në orët e fundit në një operacion të policisë në Tiranë. Në operacionin e quajtur “Ço
Ngjarjen më romantike për 8-marsin e dha ky i moshuar (VIDEO) Karl dhe Donna Von Schwarz kanë më shumë se 60 vjet që janë martuar, por mesa duket romanca mes tyre nuk është shuar end
Kapet ish-e dashura 67-vjeçare që urdhëroi murosjen e shqiptarit në Itali Eshtë zbardhur vrasja e 47-vjeçarit shqiptarë që u gjet i murosur në një godinë të vjetër italiane. Shqiptari i muro
Orinda Huta bën veprimin epik në natën romantike me Turin (FOTO LAJM) Turjan Hyskaj dhe Orinda Huta janw ndwr çiftet mw simpatike tw ekranit shqiptarw. Ata janw shumw aktiv nw rrjette so
5 vendet perfekte për të shijuar ditën e dashurisë 1. Venecia Për një arratisje intime është ideale. Pa shumë zhurmë, e gjeni veten në një gondola dhe ja, një tjetër ep
Arratiset me të dashurin për një natë romantike, gjendet e vdekur 23 vjeçarja (FOTO LAJM) Hollie Connis, 23 vjeç u gjet e vdekur mëngjesin e ditës së parë të këtij viti pasi ishte "arratisur" me të dëshurin për