999 rezultate për

antidoping

Peshëngritësi shqiptar rezulton pozitiv në testin antidoping Peshëngritësi Endri Karina rezulton pozitiv në testin antidoping për Lojërat Olimpike Londër 2012. Karina ka rezultua
Shënoi golin e parë me kombëtaren, Hysaj i nënshtrohet testeve antidoping Elseid Hysaj ka shënuar golin e tij të parë me Kombëtaren shqiptare. Mbrojtësi kuqezi, në takimin e tij të 50-të me fane
Trondit Majk Tajson: Përdorja urinën e fëmijëve dhe penis artificial për të kaluar testet antidoping Ish-kampioni i Peshave të Rënda në boks, Mike Tyson nuk resht së habituri opinionin publik dhe pse pjesën më të madhe të
Bolt “çmend” FIFA-n, gati testet antidoping Usain Bolt u pensionua nga sporti i atletikës për tu përkushtuar futbollit, por mesa duket ky profesion nuk ka nisur dh
Wanda Nara: Maradona duhet të bëjë test antidoping Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i është përgjigjur ashpër Diego Maradonas, i cili kishte pohuar se ajo i kish
UEFA sërish teste antidoping te Kombëtarja Futbollistët e kombëtares shqiptare iu nënshtrohen testeve antidoping. Në mesditën e së enjtes, përfaqësues të UEFA mbër
Kombëtarja i nënshtrohet testeve të antidopingut Në orët e para të mëngjesit lojtarët e Kombëtares shqiptare u janë nënshtruar një kontroll antidopingu nga zyrtarët e UE
CR7 duhet të bëjë testet anti-doping, ja si reagon (VIDEO) Në përfundim të ndeshjes kundër Paris Saint Germain, e përfunduar në barazim pa gola, ylli i Real Madrid Cristiano Ronal
Lojërat Europiane, Rexhildo Zeneli pozitiv në testet antidoping Boksieri shqiptar Rexhildo Zeneli është pezulluar nga Lojërat Europiane që po zhvillohen ne Baku pasi ka rezultuar pozit
Edhe Hysen Pulaku pozitiv në testin B Pas Romela Begajt, edhe Hysen Pulaku del pozitiv në testin B antidoping të kryer një ditë më parë në Këln të Gjermanisë.
Romela Begaj pozitive edhe në testin B antidoping Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj, e cila fitoi titullin kampion bote në stilin e shkëputjes në Botërorin e Kazakist
Skandali i dopingut, ekipi pa mjek dhe pa test para Botërorit Ashtu siç ka ndodhur gjithmonë këto vitet e fundit, edhe në Botërorin e Kazakistanit delegacioni shqiptar i peshëngritje
Ostreni: "Testi B" antidoping nuk ka rrëzuar kurrë provën e parë Skandali i dopingut të peshëngritjes shqiptare, në pjesën më të madhe të rasteve, për të mos thënë gjithmonë mban emrin
Edhe Ronaldo i nënshtrohet testeve anti-doping Jo vetëm Lionel Messi por dhe Cristiano Ronaldo i nënshtrohet tashmë kontrolleve të antidopingut. Në seancën e fundit st
Messi pas testit anti-doping: Ishte një çmenduri Lionel Messi u ekzaltua si rrallëherë në karrierën e tij pas kualifikimit të Argjentinës në finale të Kupës së Botës pas
"Brazil 2014", Botërori pa "njollë" dopingu Një Botëror pa njollë, totalisht i pastër nga dopingu e bën edhe më të bukur atmosferën festive në Brazil. FIFA konfirmo
Roformatohet Komisioni Kombëtar Antidoping Komisioni kombëtar antidoping do të zëvendësohet nga një agjenci e pavarur, me përbërje mjekë dhe juristë. Lajmi bëhet i
Boa, cigare dhe birrë para kontrollit antidoping Celular, cigare dhe birrë. Kështu është kapur mesfushori i Schalke 04 Kevin Prince Boateng, pak minuta para kontrollit a
Nuk mund të urinonte, Pique humb avionin Gerard Pique e ka kaluar mbrëmjen e së martës në Mynih dhe nuk ka udhëtuar me Barcelonën në shtëpi. Kjo, sepse futbollis
UEFA test antidoping 10 futbollistëve të Barçës UEFA ka kryer sot testet e antidopingut për 10 lojtarë të Barcelonës menjëherë pas seancës stëvitore. Lojtarët e kont