999 rezultate për

anti-juve

Simeone gati formacionin anti-Juventus Diego Simeone i ka dietë shumë të qarta dhe e ka vendosur në mendjen e tij formacionin që do të përballet 12 marsin e ar
Raul Albiol i jep avantazhin Napolit (VIDEO) Napoli e ka mbyllur pjesën e parë me avantazhin 1-0 ndaj Spalit falë golit të shënuar nga mbrojtësi Raul Albiol me kokë
Napoli skuadra e vetme anti-Juve, i shënon 4 gola Frosinones (VIDEO) Nëse ka një skuadër në Itali që mund të qëndrojë afër Juventusit në hapat e fitoreve është Napoli, të cilët i kanë mar
Maldini: Jemi ende shumë larg të qenurit anti-Juve Paolo Maldini është ritkhyer te ish-klubi i tij Milani në rolin e drejtuesit dhe pas barazimit që kjo skuadër mori me Ca
“Inter e ka për detyrë të jetë anti-Juve” Ish-sulmuesi i Inter, Julio Cruz i ka habitur të gjithë me deklaratën e bërë së fundmi. Cruz beson se Zikaltrit, duh
‘Inter e ka për detyrë të jetë anti-Juve’ Ish-sulmuesi i Inter Julio Cruz beson se Zikaltrit, jo Napili, duhet të jenë anti-Juve. Cruz – i cili ka fituar katër
Giampaolo Ventura parashikon skuadrën anti-Juventus Ndryshe nga shumë tifozë dhe analist futbollistik, ish-trajneri i kombëtares italiane, Giampiero Ventura ka parashikuar
Spalletti nuk di si ta shpjegojë atë që i ndodhi Interit Interi ndryshe nga sa pritej është ndalur vetëm me një barazim 2-2 ndaj Torinos. Së fundmi trajneri i zikaltërve, Lu
Barcelona nis përgatitjet anti-Juventus (FOTO GALERI) Messi dhe Barcelona më në fund kanë nisur përgatitjet për finalen e madhe të Ligës së Kampionëve. Katalanasit janë shfaq