999 rezultate për

anthony

Fauci: Vaksina do të jetë gati shumë shpejt, por do shpërndahet në Krishtlindjen e 2021-shit “Nuk jemi larg, një vaksinë efektive mund të jetë tashmë e disponueshme midis fundit të nëntorit dhe dhjetorit. Por ajo
ZYRTARE/ Konfirmohet data e duelit, Joshua-Pulevit Boksieri bullgar, Kubrat Pulev përmes një postimi në rrjetet sociale ka konfirmuar datën se kur do të ndeshet me Anthony
Joshua presion Fury-t: Nuk më duhen më shumë se gjashtë runde për ta rrëzuar Anthony Joshua dhe Tyson Fury kanë rënë dakord në parim që të luftojnë dy herë vitin e ardhshëm për të shpallur kampioni
Këta janë 10 boksierët më të mirë momentalisht, prin Tyson Fury Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Zhbllokohet derbi, Martial kalon Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Manchester City. Ishte Anthony Martial, ai që e zhbllokoi takimin me një g
Anthony Joshua flet hapur për luftën me ankthin dhe presionin gjatë hyrjes në ring Anthony Joshua ka folur në lidhje me luftën e tij kundër ankthit që e bën të dëshirojë të kthehet prapa gjatë kohës kur
Lista e boksierëve më të mirë në botë, Joshua? Kategoria e peshave të rënda në boks u bë edhe më interesante pas fitores së Anthony Joshuas kundër Andy Ruiz Jr. Pasi b
Joshua merr "hak" ndaj Ruiz, bëhet "mbret" i peshave të rënda Anthony Joshua ka ‘nxjerrë’ hak ndaj Andy Ruiz,duke e mposhtur sonte në duelin që u zhvillua në Arabinë Saudite. Andy
Joshua e Ruiz arrijnë në arenën e ndeshjes së madhe (VIDEO) Tani gjithçka është gati për rimeçin mes Anthony Joshuas dhe Andy Ruiz Jr, i cili do të zhvillohet pas rreth një ore. Të
Mike Tyson e paralajmëron Anthony Joshuan: Humbja e parë mund ta shkatërrojë atë, ose do ta bëjë më të mirë Mike Tyson thotë se humbja e Anthony Joshua ndaj Andy Ruiz Jr mund ta ‘shkatërrojë atë’, para ndeshjes të së shtunës në
Djali 2 vjeç refuzon të hajë hamburgerin, nëna e rreh dhe i merr jetën Një nënë u dënua me 20 vite burg, e shpallur fajtore për vdekjen e djalit të saj 2 vjeç. Vogëlushi Anthony Bunn u rrah e
Një ditë para ndeshjes, boksieri shqiptar takohet me Anthony Joshuan E nesërmja do të jetë ditë e madhe për Florian Markun, i cili do të ndeshet me çekun Miroslav Serban. Meçi do të zhvi
Jennifer Lopez takohet me ish-partnerin në prani të Alex Rodriguez dhe ç’ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse të ndarë, ylli i “Hustler”, Jennifer Lopez dhe ish-partneri, Marc Anthony, vazhdojnë të kenë marrëdhënie të m
Ylli i kinematografisë në gjendje të rëndë shëndetësore, pëson hemoragji cerebrale Aktori legjendar, Alain Delon ka pasur probleme serioze me shëndetin pasi është goditur nga hemorragjia cerebrale dhe pë
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos bën gjestin e veçantë për vjehrrën (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony, ka mbërritur në Shqipëri së bashku me të dashurën e tij franceze Marie.
Anthony Myint fiton çmimin më të mirë të kuzhinës 2019 Kuzhinieri dhe dietologu Anthony Myint është emëruar fituesi i një çmimi të madh me vlerë 100,000 euro për punën e tij n
Andy Ruiz-Anthony Joshua, sfida e revanshit në fund të vitit Një nga surprizat më të mëdha në historinë e dueleve për peshat e rënda në boks ishte triumfi i pabesueshëm i Andy Ruiz
James del zbuluar, "i rrëmben" ish-bashkëshorten Marc Anthony-t (FOTO LAJM) James Rodriguez del zbuluar. Futbollisti kolumbian, pjesë e Bayernit të Mynihut, zbulon një detaj të rëndësishëm për të
Wilder refuzon 100 milion euro për të shmangur duelin me Joshua Denontay Wilder ka refuzuar një ofertë marramendëse prej 100 milionë dollarësh. Boksieri amerikan do të mbajë nesër një
Zyrtare: Me këtë boksier do të ndeshet Anthony Joshua Anthony Joshua do të boksojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për herë të parë, pasi u konfirmuar se ai do t’i mbrojë