999 rezultate për

antenat

"Rugovasit" godasin antenat dhe trafon e rrymës së RTK-së Një granatë dore ka shpërthyer mbrëmë brenda godinës së RTK-së, e cila i ka shkaktuar dëme të mëdha trafos së rrymës ele
“IMSI Catcher” nuk përgjon audio dhe sms Ministria e Brendshme italiane i është përgjigjur interesit të Prokurorisë shqiptare sa i takon pajisjes “IMSI Catcher”.
HTC One A9 kopje e iPhone 6 (FOTO LAJM) HTC është gati për të sjellë në treg një pajisje të re të serisë "One". Mësohet se pajisja e re do të jetë HTC One A9i c
Antenat më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Kompanitë e ndryshme ndërtojnë vazhdimisht antena për mbulimin e zonave me valët e tyre për telefonat celularë dhe inter
Zihen për antenat e televizorit, plagoset 50-vjeçari Një 50-vjeçar me origjinë nga Mirdita ka mbetur i plagosur me armë në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen n
Shtëpi në formë vezësh (FOTO-LAJM) Një seri banesash ekologjike në formën e vezëve janë krijuar nga dizenjuesit. Të krijuara nga disenjatorët e "BMT Asia P
“Komercializohen” minaret e xhamive Minaret e xhamive, në të cilat hipej dikur për të thirrur ezanin, tani janë kthyer në objekte biznesi dhe po shërbejnë p