999 rezultate për

antarĂ

Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie
Thiago Alcantara infektohet me koronavirus, humb ndeshjen e rradhës dhe grumbullimin me Spanjën Thiago Alcantara ishte mungesa e madhe e Liverpoollit në ndeshjen e djeshme ndaj Arsenalit, ndërsa në një komunikatë të
Alcantara refuzon të prek tabelën e famshme në Anfield, kjo është arsyeja Thiago Alcantara së fundi ka kompletuar transferimin te Liverpool, dhe menjëherë ka fituar dashurinë dhe respektin e tif
Vetëm 45 minuta në ndeshjen debutuese, Alcantara vendos këtë rekord Thiago Alcantara nuk i ka çuar dëm minutat e para të tij me fanellën e Liverpoolit. Mesfushori spanjoll debutoi në nd
Liverpoool do të shesë sulmuesin e talentuar për të siguruar të ardhura për Alcantaran Jurgen Kloppi raportohet se do të pranojë shitjen e talentit të skuadrës, Rhian Brewster. Trajneri gjerman me shumë gjas
Klopp e do te Liverpool, "The Reds" tjetër ofertë për Thiago Alcantaran Liverpool nuk heq dorë nga Thiago Alcantara i cili vazhdon të jetë dëshira kryesore në merkato e trajnerit Jurgen Klopp.
Alcantara - Liverpool, lajme të reja nga Anglia Thiago Alcantara është objektivi i madh i Liverpoolit. Liverpool nuk ka hequr dorë nga përpjekjet për transferimin e
Wijnaldum nuk luan nga vendi, Barcelona hedh sytë nga Thiago Thiago Alcantara vazhdon të jetë lojtari që bënë Barcelonën të kalkulojë. Barcelona vazhdon të jetë aktive në merkato
Thiago Alcantaro ndryshon mendje: I lumtur te Bayern Prapakthehu i bujshëm i Thiago Alcantara-s, mesfushorit spanjoll të Bajernit të Mynihut. Futbollisti i cili është aktual
PSG i "hedh" në tavolinë 30 milion euro Bayernit për Alcantaran E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Ba
Alcantara te Liverpooli? Klopp konfirmon interesimin Sipas zërave të merkatos, Thiago Alcantara është shumë pranë transferimit në Premier League te skuadra e Liverpool. Mesf
Thiago Alcantara arrin marrëveshje me Liverpool Drejtuesi i Bordit Ekzekutiv të Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge pranoi në një intervistë për mediat gjermane
Konfirmohet nga Bayerni, Alcantara do të operohet Skuadra gjermane Bayern, sot e ka konfirmuar lajmin për lëndimin e mesfushorit, Thiago Alcantara. Përmes një postimi
Flick me dhimbje "koke", Thiago mungon ndaj Dortmundit Një nga mesfushorët më të mirë në Evropë, Thiago Alcantara, nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Borussia Dortmu
"Është një fenomen", Thiago shpreson që Coutinho të qëndrojë te Bayern Munchen Ylli spanjoll i Bayern Munich, Thiago Alcantara, nuk ka fshehur pëlqimin e tij në raport me Philippe Coutinho. I huaz
Alcantara dëshiron rikthimin tek Barça Thiago Alcantara nuk pranon të rinovojë kontratën me Bayern Munchen pasi dëshiron të rikthehet në Spanjë. Sipas asaj
Alcantara mund të rikthehet te Barcelona Thiago Alcantara u largua nga Barcelona në vitin 2013 teksa iu bashkua Bayern Munich që drejtohej atë vit nga Pep Guardi
Thiago Alcantara i jep avantazhin Bayern Munich (VIDEO) Bayern Munich e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Shtutgardit teksa ka kaluar ne epërsi me mesfushorin Thiago Alcantara në
Kovac me dhimbje koke, Alcantara dëmton ligamentet e gjurit Bayern Munichu ka marrë lajme negative nga stafi mjekësor, pasi që Thiago Alcantara do të mungojë 4 deri në 6 javë. F
Zhbllokohet ndeshja, Barcelona kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Rafinha Alcantara në minutën e 32