999 rezultate për

antalja

Greqia dhe Turqia përplasen për "Ivanin e tmerrshëm" (FOTO LAJM) Autoritetet turke kanë dërguar në kohë rekord në Beograd të arrestuarin VIP të disa ditëve më parë në Antalja, Jovica Vu
U përpoq por nuk ia doli…(FOTO LAJM) Një e re është hedhur nga shkëmbinjtë në Antalja të Turqisë pasi ishte grindur me të dashurin. Gjithçka është fotografua
Shperthime ne Antalja te Turqise Bashkepunetori yne nga Turqia lajmeron per dy shperthime qe kane ndodhur sot ne qender te qytetit turistik Antalja te Tu