999 rezultate për

antĂ

E huazoi nga ekipi i Seria A, skuadra e njohur befason me klipin prezantues (VIDEO) Bolonja ka nënshkruar me sulmuesin 21-vjeçar, Musa Barrow në formulën e huazimit nga Atalanta. Marrëveshja zgjat deri
Meghan thyen rregullat e Mbretërisë, por këtë herë për një arsye fisnike (FOTO LAJM) Meghan Markle di se si të zgjedhë një veshje të thjeshtë, por praktike, për t’u veshur në dëborë. Kanë kaluar vetëm disa
Çuna, zhdukini këto trende dhe mos i vishni kurrë më Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Denoncoi bashkëshorten për dhunë fizike, Sajmir Çili tregon për çfarë bënin sherr (VIDEO) Kantautori dhe drejtori i Cirkut Kombëtar Saimir Çili ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të divorcit nga bashkë
Milani në avantazh, Piatek ndëshkon Berishën (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi në minutën e 19 me Piatek në ndeshjen e Kupës së Italisë ndaj Spalin. Piatek përfitoi nga
Fiorentina eliminon Atalantan, Cutrone debuton gol (VIDEO) Me një ndeshje të çmendur, Fiorentina ka arritur të eliminojë Atalantan duke kaluar në çerekfinale, ku përballë do të ke
Sezoni i 3-të i "Shiko Kush Luan", si shkëlqeu Luana me veshjet e veçanta (FOTO LAJM) Këtë të shtunë është mbyllur edhe sezoni i 3 i "Shiko Kush Luan" duke u klasifikuar si një ndër emisionet më të shikuara
ZYRTARE/ Milani vesh kuqezi mbrojtësin danez Milan ka bërë zyrtare afrimin e mbrojtësit Simon Kjaer nga Sevilla. Danezi do të transferohet në Milano në formë huazimi
Eventi "Pa pantallona", londinezët mbushin rrugët veshur me të brendshme (FOTO LAJM) Eventi Pa Pantallona në Ditën e Tubit ka zhveshur me qindra londinezë. Duke hedhur një sy në Londrën e ftohtë të ditë
Crudeli shpërthen në lot pas golit të Zlatan (VIDEO) AC Milan shënoi fitore të pastër 2:0 ndaj Cagliarit sot në udhëtim. Leao dhe Ibrahimoviq shënuan për Milanin, i cili
Interi "dridhet" në fund nga Atalanta, nuk shkon më shumë se barazimi (VIDEO) Interi ka dështuar për të fituar sot në San Siro. Ata janë ndalur nga Atalanta duke barazuar me rezultat 1-1. Ky mund të
"Tronditet" San Siro, Atalanta barazon rezultatin (VIDEO) Atalanta ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interi në San Siro. Golit të Martinez në minutën e 3' i është përgj
Fantastik Interi, zhbllokon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Atalantës në San Siro. Goli u gatua dhe u shënua nga n
Inter - Atalanta, formacionet zyrtare: Zikaltërit kërkojnë vazhdimësinë Interi do të tentojë sonte të vazhdojë ecurinë e tyre pozitive në Serie A, ku në San Siro e presin skuadrën simpatike të
Conte: Atalanta ekipi me formën më të mirë në Itali, duam t’i mposhtim Trajneri i Interit, Antonio Conte ka pohuar se Atalanta janë skuadra në Itali me “formën më të mirë” dhe sipas tij është
Reali shkatërron Valencian, Modric shënon një supergol (VIDEO) Real Madridi është duke zhvilluar një sfidë spektakolare kundër Valencias në kuadër të gjysëmfinales së Superkupës së Sp
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Dhuroi performacë fantastike, Berisha zgjidhet në formacionin e javës në Serie A Etrit Berisha ka dhuruar një performancë të shkëlqyer ditën e djeshme, kur skuadra e tij Spali u mposht me rezultatin 2-
Rasti i humbur i Ibrës që mund të kishte kaluar Milanin në avantazh (VIDEO) Milani nuk mori më shumë se një barazim pa gola në sfidën kundër Sampdorias. Zlatan Ibrahimovic i cli e startoi këtë
Zhbllokohet sfida Juve-Cagliari, bardhezinjtë në avantazh falë CR7 (VIDEO) Pas shumë vuajtesh në pjesën e parë Juve ka zhbllokuar rezultatin në të dytën falë Ronaldos, shkruan Albeu.com. Portu