999 rezultate për

ansu

Operohet Ansu Fati, ja sa muaj do të mungojë Sulmuesi Ansu Fati ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. 18 vjeçari u lëndua në ndeshjen kundër Betisit.
Konfirmohet dëmtimi e Ansu Fati, kaq do të mungojë Barcelona ka konfirmuar se sulmuesi Ansu Fati ka probleme të gjuri i majtë. Spanjolli në ndeshjen ndaj Real Betisit u
PRAPASKENAT/ Juventusi tentoi transferimin e yllit të Barcelonës Ansu Fati është një nga lojtarët, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa me paraqitjet e tij dhe moshën e re që k
"Ngjante si një shitës i zi rrugësh që e ndiqte policia", gazetari spanjoll i shokon të gjithë me krahasmin për Ansu Fatin Një deklaratë e pazakontë ka mbërritur ka Spanja. Gazetari Salvador Sostres i ka shokuar të gjithë me krahasimin aspa
Ansu Fati shpallet "Lojtari i Muajit" në La Liga Talenti i Barcelonës ka nisur të shkruajë mbarë rrugëtimin e tij në futboll. 17 vjeçari i skuadrës së Barcelonës, Ans
A e festoi Ansu Fati golin si Cristiano Ronaldo? (VIDEO) Ansu Fati mund të quhet padyshim një prej zbulimeve të Barcelonës. Talenti 17 vjeçar ashtu si sezonin e kaluar edhe
Ansu Fati deshi ta gjuante penalltinë për "hat-trik", por Messi i bën "gjëmën" (VIDEO) Barcelona regjistroi një fitore të thellë 4:0 ndaj Villarreal. Ansu Fati shkëlqeu në këtë ndeshje me dy gola të shënu
Fati ishte "Lojtari i Ndeshjes", La Liga nuk mund t'ia jepte çmimin për shkak të moshës Ansu Fati shkëlqeu sot në ndeshjen e parë të Barcelonës në ‘Camp Nou’. Anësori spanjoll shënoi dy golat e parë të kët
Shkëlqeu te Spanja, Barcelona me kontratë marramendëse për Fati Ansu Fati është pjesë e planeve afatgjate të Barcelonës. Skuadra e Barcelonës ka identifikuar së paku dy emra për të
Ansu Fati, djaloshi i ndrojtur në shkollë, por me plot talent për futbollin Ansu Fati do të jetë pjesë e ekipit kombëtares të Spanjës për herë të parë në ndeshjet e shtatorit. Adoleshenti mund
Man United paguan 170 milion euro për Ansu Fatin Manchester Unitedi raportohet është pajtuar të paguajë klauzolën e Ansu Fatiti që i ka caktuar Barcelona. Skuadra kat
Barcelona merr mësim nga rasti "Neymar", klauzolë të frikshme për Ansu Fatin Te Barcelona janë shumë të kënaqur me Ansu Fatin. Talenti 17-vjeçar ka qenë një nga lajmet e pakta të për katalanët
Ansu Fati lidhet me Man.United, reagon babai i talentit të Barcelonës Emri i talentit të Barcelonës, Ansu Fati është lidhur me një kalim të mundshëm në Manchester United. Por këtë e ka mo
Konfirmohet lidhja, "Xhansu" fotografohet me aktorin turk (FOTO LAJM) Prej disa muajsh aktorja bukuroshe turke Leyla Tanlar e njohur si “Xhansu” nga seriali “Fate të kryqëzuara” po përflitet
Barcelona e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Është mbyllur 1-0 pjesa e parë e ndeshjes mes Barcelona-s dhe Messi-t, e vlefshme për javën e 29-të të La Liga-s. Aut
Ansu Fati përfshihet në marrëveshje me Pjanic? Barcelona është duke e shtyrë Arthur Melon drejt Juventusit në marrëveshjen për transferimin e Miralem Pjanicit, ndërsa
Barcelona merr vendim për të ardhmen e Ansu Fatit Barcelona ka përcaktuar se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e Ansu Fatit në edicionin e ri. Talenti me pasaportë span
"Kur u lansua 3G, doli SARS-i, me 4G doli gripi i derrave, me 5G tani Covid-19" Boksieri i famshëm anglez, Amir Khan ka ndarë teorinë e tij të veçantë të komplotit rreth pandemisë së koronavirusit bot
Infermieret kineze rruajnë kokën para se të nisen me shërbim në Wuhan (VIDEO) Autoritetet kineze kanë urdhëruar infermieret femra që të rruajnë kokën përpara se të nisen me shërbim në spitalet e Wuh
Xhansu e "Fate të kryqëzuara" më e dashuruar se kurrë me aktorin turk (FOTO LAJM) Ajo njihet për publikun shqiptar për rolin e “Xhansus” në telenovelën “Fate të kryqëzuara”. Ndonëse 22-vjeçarja, Lejla T