999 rezultate për

anonime

Ish-ministri socialist për policët pa numër identifikimi: Fotografojini, mund të jenë kriminelë! Detaji që shkaktoi jo pak shqetësim gjatë protestës së Teatrit, ishte fakti se efektivët nuk mbanin në uniformën e tyre
Telefonata anonime zbulon 76 vjeçarin shqiptar që ngacmonte s*ksualisht 4 mbesat e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, ku një 76 vjeçar shqiptr është zbuluar se abuzonte seksualisht me 4 mbesat e
Alarmi për lëndë plasëse në ambasadën Çeke, nisin hetimet Nisin hetimet pas alarmit për bombë në afërsi të Ambasadës çeke në Tiranë, qe vuri në lëvizje Policinë, e cila nxitoi të
Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës,
Historia nga diktatura e egër komuniste, si u dënua 13 vjet nga letrat anonime Në komunizëm shumë qytetarë dënoheshin pasi denigroheshin përmes letrave anonime. Qytetari që shihni në këto pamje është
“Më jep një shans”, moderatorja merr dhuratë anonime LIVE Moderatorja Dajana Shabani ka marrë një surprizë LIVE në emision. Asaj i kishin dërguar një buqetë me lule rozë dhe n
Lojtarët "anonimë" që kanë luajtur në El Clasico (FOTO LAJM) “Klasikja” mes Real Madridit dhe Barcelonës është padyshim një nga ndehjet më të ndjekura në mbarë globin. Të dielën
U martua dy vjet pas vdekjes së gruas, merr telefonatën anonime Dy vjet kishin kaluar që nga vdekja e Brenda Schmitz, kur bashkëshorti i saj David mori një telefonatë nga radio stacion
Big Data for Good…Pionieri që parandalon përhapjen e sëmundjeve epidemike Eshtë një program krejt i ri, i vetmi i këtij lloji në botë, që do të aplikohet gjatë këtij viti, së pari në Gana, me që
Rama ironizon median online dhe "Facebook-un": Këtu nuk do të ketë anonimë Kryeministri Edi Rama, gjatë prezantimit sot ka bërë një shpjegim edhe për platformën e komunikimit me njerëzit, e cila
Alarm për bombë në Rusi, evakuhoen 21 mijë persona Një lajm për bombë ka shkaktuar panik në Rusi duke evakuhuar rreth 21 mijë persona, shkruan albeu.com Sipas mediave
Ngjela sulmon Ramën: S’ma dhanë mua ministrinë e Drejtësisë por një gruaje anonime Avokati Spartak Ngjela mbrëmë ka qënë i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”. Gjatë emisionit, Ngjela nuk ka kurs
Pakti Rama-Basha, Nard Ndoka: Kaloi lumin, të dhje*sha kalin Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka, me anë të një status në Facebook, ka reaguar lidhur me publikimin e emrave të m
Tritol në makinë? 40-vjeçari tmerrohet nga telefonata anonime Një 40-vjeçar me inicialet P.G, banues në grykë Lumi, është vënë në alarm pas një telefonate të dyshimtë ku i thuhet se
Çakuli i kthen përgjigje Berishës: Qytetari dixhital jam unë, ty të censuron edhe RD “Drejtoresha e shkollës së mesme të Fushë-Krujës u filmua nga ‘Fiks’-i duke marrë 300 euro, por ‘Fiks’-i nuk e nxori fil
Gjykata rrëzon dëshmitë anonime belge për Frrokun Një ditë më parë Gjykata e Tiranës refuzoi të marrë si provë dy dëshmi anonime të ardhura nga Belgjika, të paraqitura ng
Gjykata rrëzon dëshmitë anonime nga Belgjika ndaj Frrokut Gjatë së martës, Gjykata e Tiranës rrëzoi dëshmitë anonime të marra në Belgjikë ndaj deputetit Mark Frroku. Dëshmitë
Telefonata anonime: "Do sulmojmë metronë në Los Angelos më 6 dhjetor' Një telefonatë anonimë ka alarmur qyetarët e Los Angelos dhe ka bërë që FBI dhe policia e LA-së, të marrë masa të shumta
Stresi i drejtohet vajzës anonime "Sa budallaqe që je” (VIDEO) Si duket Stresi ka një mesazh shumë të veçantë. Bëhet fjalë për një video të postuar nga vetë këngëtar, ku ai i drejt
Zgjohen shpresat për gjetjen e këngëtarit, ja telefonata anonime Pas zhdukjes në muajin qershor të vitit 2014, janë shuar shpresat për gjetjen e këngëtarit të muzikës tallava Reni, por