999 rezultate për

anna

U kapën me kanabis e kokainë, policia arreston dy të rinj në Tiranë Dy të rinj nga Tirana janë arrestuar nga policia në zonën e Picallës, në Kryeqytet. B. Z., 22 vjeç dhe F. A., 30 vjeç
Goditet dyshja e shpërndarësve në Tiranë, si i zbuloi policia Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor "Baldushku" duke arrestuar dy persona. Në pranga ranë: B. Z., 22
I erdhi në dyqan kur ishte shitëse, si u njoh këngëtarja shqiptare me Rihannën Bebe Rexha mund të mos e kishte menduar kurrë që ylli i muzikës, Rihanna, e cila ia behu papandehur në dyqanin ku ajo pu
Dha dorëheqjen pasi mori pjesë në protestë, ish-deputetja mbron të bijën Mbrëmjen e sotme u bë publike dorëheqja e Anna Shkreli pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Ish-deputetja e Partisë Soci
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, 3 histori mbijetese si në filma Louis Zamperini – I pathyeshmi Më 27 maj të 1943- shit, aeroplani i Forcave Ajrore të Ushtrisë Amerikane arriti të sh
E dashura e Sanchez i vë "zjarrin" Instagramit (FOTO LAJM) Ndonëse deri tani asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar, mediat rozë janë të bindur për romancën mes sulmuesit kilen të Int
Të atin pjesë e qeverisë Rama, Anna Shkreli merr pjesë në protestën e Teatrit (FOTO LAJM) Ditën e sotme u mbajt protesta e thirrur nga Aleanca e Teatrit pas shembjes së teatrit më 17 maj. Në protestë janë të
Fabio Cannavaro: Prishëm trofeun e Kupës së Botës sapo u kthyem në Romë Fabio Cannavaro vazhdon të argëtojë çdo ditë ndjekësit me bashkëbisedimet e itj në Instagram me lojtarë e ish-lojtarë, d
Një nga gratë më të pasura të Britanisë, sa është vlera e pasurisë që zotëron Rihanna Ylli i pop-it Rihanna është emëruar si një nga gratë më të pasura të Britanisë, me një pasuri prej 468 milion paund.
Cannavaro tregon dashurinë për Iniestan: Të gjithë shikonin Messin, por vëmendja ime ishte te ai Ish-mbrojtësi italian, Fabio Cannavaro, e diskutoi dashurinë e tij për Andres Iniestan, duke thënë se loja e spanjollit
Cannavaro i fiksuar pas Premier League: Dua ti shpalos idet e mia atje Fabio Cannavaro, trajner i Guangzhou Evergrandre, e tregoi hapur ambicien e tij për “Sky Sports Uk”. Kampioni i botës me
Cannavaro zbulon lojtarin më të mirë në historinë e futbollit Fabio Cannavaro është bërë pjesë e debatit se cili është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Ish-fituesi i Ku
Nga Kim Kardashian te Rihanna, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pusht
"Pirlo është një b*astard", deklarata e çuditshme e Cannavaros Legjenda e futbollit italian, Fabio Cannavaro, e ka quajtur me shaka ish-bashkëlojtarin e tij, Andrea Pirlon, një "b*sta
"Momente të paharrueshme", Drilon Hoxha flet për skenat e nxehta me Anna Likën (VIDEO) Drilon Hoxha dhe Ana Lika kanë realizur një film kohët e fundit për që ende nuk është publikuar. I pyetur nga moderatorj
Cannavaro nuk e fsheh dëshirën: Dua të bëhem trajner i Realit Fabio Cannavaro ka nisur rrugën e treningut. Ai ka pranuar se ëndrrat e tij në këtë profesion janë të drejtojë kombët
"Jam e lumtur", më në fund Anna Lika flet publikisht për lidhjen me futbollistin kosovar (VIDEO) Tashmë lidhja e Anna Likës me futbollistin Amir Rrahmanin është në qendër të mediave rozë, ku është pranuar në heshtje n
Frymëzim apo kopje? "Anna" e Nora Istrefit identike me "Jolene" e superyllit amerikan (VIDEO) Hiti i fundi i këngëtares Nora Istrefi ka ngjallur prej kohës reagime tek fansat e saj. Kënga e saj “Anna” është krahasu
I mungojnë ditët me kapitenin e Kombëtares së Kosovës, Anna Lika: Qaj kur i kujtoj (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë u fol në media për një lidhje romantike të aktores Anna Lika. Burimet thanë se partneri i saj është
Cannavaro ëndërron të drejtojë këtë klub Legjenda e Italisë, Fabio Cannavaro, ka zbuluar ekipin që ëndërron të drejtojë një ditë. Pasi përfundoi karrierën e p