999 rezultate për

ankuan

Mbyllet barazim pjesa e parë Besiktas - Skënderbeu, turqit tregojnë respekt të veçantë dhe falin golin (VIDEO) U mbyll me rezultatin e barabartë 1-1 sfida miqësore mes Beshiktashit dhe Skënderbeut. Golin për Skënderbeun e ka sh
ITALI/ U ankuan për shqiptarin, policia i gjen drogën në banesë Policia italiane ka kapur një shqiptar, i cili posedonte një sasi droge në banesën e tij. Ai është kapur pasi e kanë den
Qytetarët u ankuan mbrëmë për ambulancën, përgjigjet Beqja Ministria e Shëndetësisë ka reaguar lidhur me situatën ku dje një qytetar ka humbur ndjenjat në zonën e Kombinatit në Ti
Prokuroria: Nuk pati helmime në Gostivar Merr fund rasti i helmimeve në shkollën e mesme ekonomike komunale në Gostivar, e ndodhur më 14 shkurt të këtij viti. Ve
Francë, fëmijët detyrohen të thërrasin ‘Rroftë Sarkozi’ Një debat i madh është hapur këto ditë në Francë lidhur me përdorimin e fëmijëve për fushatë politike. Presidenti france
Facebook zgjidh problemin e sulmeve Facebook njofton se ka eliminuar sulmet me imazhe pornografike dhe të dhunshme që ishin publikuar si pjesë e një sulmi s