999 rezultate për

ankth

"Francë 2016"/ 24 kombëtare në "ankth", Shqipëria në vazon e katërt (FOTO LAJM) Pritjes më në fund i erdhi fundi. E gjithë vëmendja e Shqiptarëve dhe e qytetarëve europian do të jetë e fokusuar në Par
Ankthi dhe tmerri i një ndeshje që zgjati sa një jetë (FOTO LAJM) Të paktën tre persona kanë mbetur të vrarë në stadiumin ‘Stade de France’, pas shpërthimeve të shumta në rrugët e Parisi
Meditimi ndihmon në lehtësimin e depresionit Një studim i kohëve të fundit i shkencëtarëve amerikanë konfirmon rezultatet e kërkimeve të mëparshme, por edhe zbulon d
Ish e dashura denoncon shqiptarin në Itali, 22 vjeçari i kërkonte të rilidhej Një shqiptar në Itali ishte bërë mankth për ish të dashurën, pasi e përndiqte në mënyrë të vazhdueshme. Mediat italiane
Çfarë domethënie kanë ankthet Ankthet shpesh janë një shqetësim i madh për shumë persona të cilët e kanë të pamundur një gjumë të qetë. Disa ndër ankt
Rrjetet sociale shkatërruese për shëndetin mendor Qëndrimi gjatë në rrjetet sociale po kthehet në një ankth për të rinjtë të cilët shfaqin shenja depresioni, kanë ankthe
United në ankth, Rooney humbet Liverpool-in Manchester United ka marrë lajm të keq para derbit me Liverpoolin. Wayne Rooney do të humbas sfidën e sotme pas një dëmt
Ankth dhe spektakël, Superkupa është e Barcelonës (VIDEO) Barcelona koleksionon trofeun e parë këtë sezon duke rrëmbyer Superkupën e pestë në historinë e saj në Tbilisi. Heroi së
Llamba që shkakton ankth, migrenë dhe kancer Zëvendësimi i llambave tradicionale me të tjerat si një mënyrë për të kursyer, pa marrë parasysh se një veprim i tillë m
Brazili në ankth, Pele sërish në spital Legjenda e futbollit, Pele i është nënshtruar të enjten një ndërhyrje kirurgjikale në prostatë pasi është shtruar në spi
Mbyllet sezoni për Modriç, Reali në ankth për Bale Lajme të këqija për Real Madridin e Carlo Ancelottit. "Los Blancos" rrezikojnë të humbasin për një afat të gjatë Luka Mo
Në ankth deri më 13 qershor Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Zvicër mesa duket kërkon më shumë kohë nga sa ishte menduar, për të arritur në një përf
Këshillat e duhura për të eleminuar ankthin e mëngjesit Ankthi i mëngjesit është një problem që mund të shfaqet te shumë individë dhe për këtë është e këshillueshme që personat
Gazzetta: Ankth te Inzaghi, mbetet nën vëzhgim Në numrin e sotëm të "La Gazzetta dello Sport" analizon momentin e Filippo Inzaghit, që dje u rikonfirmua pas një jave p
Paralizohet aktorja, pushimet i kthehen në mankth (FOTO LAJM) Lindsay Lohan edhe për një kohë të pacaktuar nuk do ta shohim që të realizojë një film të ri, pasi gjëndja e saj është r
Bimët e duhura për luftën ndaj stresin dhe ankthit (FOTO LAJM) Bimët kryesore të cilat ndihmojnë për të luftuar ankthet dhe stresin janë mënyra më e mirë që ju mund të përdorni pa dëm
I jepet lamtumira Rexh Myzyrajt, në ankth familja e Erindës (FOTO LAJM) Tashmë është e konfirmuar se një prej viktimave që u shkrumbuan në një kamion në tentativë për të shkuar për në Angli ës
Liverpooli në ankth për rinovimin e Gerrard Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers ka konfirmuar se klubi i ka ofruar kapitenit Steven Gerrard një kontratë të re,
Brazili në ankth, Pele shtrohet në spital Legjenda e futbollit brazilian, Pele është shtruar me urgjencë në spitalin "Albert Einstein" në Sao Paolo për probleme m
Vuçiç: Shqipëria e Madhe nuk është vetëm ankth i yni Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka thënë se gjatë vizitës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, është dëshm