999 rezultate për

ankth

Tri pika në trup të cilat zbusin dhembjen, ankthin dhe forcojnë imunitetin: Bëjini masazh çdo ditë He Gu – Lugina e bashkimit – LI 4 Këtë pikë mund ta gjeni midis gishtit të madh të dorës dhe gishtit tregues. Me gish
Doli me barelë nga fusha, Teuta në ankth për titullarin e mesfushës Teuta fitoi me Bylisin një ditë më parë dhe në Durrës e kanë mendjen te dueli i radhës me Kastriotin, në Kamzë. Trajneri
Barcelona në ankth, Messi mund të mungojë edhe në finalen e e Superkupës së Spanjës Duket se dëmtimi i Lionel Messit është më serioz seç mendohej, pasi trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka thënë se ar
Juventusi në ankth, pret "dritën e gjelbër" për të udhëtuar drejt Milanos Juventusi është duke pritur testimet e fundit para se të udhëtojnë të AC Milani, ndërsa autoritet lokale mund të bllokoj
4 gjëra që duhet të keni parasysh nëse partneri juaj vuan nga ankthi Të jesh në një marrëdhënie me një person që vuan nga ankthi nuk është aq e lehtë nga sa njerëzit mund të mendojnë. Kjo n
RENEA arreston 45 vjeçarin që mbajti në ankth Elbasanin, çfarë ndodhi gjatë shkëmbimit të zjarrit Merr fund akthi që po mbante pezull Elbasanin që prej padites së djeshme, 45-vjeçari Josif Kavaja është arrestuar nga an
Anglia në ankth! Zbulohet një tjetër mutant i COVID-19: Më i frikshëm Pas covid-it të ri që pushtoi vendin dhe alarmoi botën, Anglia ka zbuluar një tjetër mutant të koronavirusit, COVID-19.
Mos u shqetësoni, ankthi është shenjë e inteligjencës së lartë Fjala e urtë se “injoranca është lumturi” sugjeron të kundërtën, se dituria përfshin ankth. Kjo thënie është vërtetua
Milani në ankth, mbrojtësi rrezikon të mungojë gjashtë javë Mbrojtësi i AC Milanit, Matteo Gabbia mund të mungojë gjashtë muaj, meqenëse klubi ka konfirmuar që lojtari ka plagosur
Reali në ankth, Ramos pranë rikthimit për sfidën e rëndësishme ndaj Monchengladbach Real Madridi më shumë mundësi në ndeshjen e radhës ndaj Borussia Monchengladbach do kenë në skuadër edhe kapitenin Sergi
"Jeni në ankth më shumë se unë", Sara reagon pas komenteve ofenduese në shtatzëni (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka reaguar ndaj komenteve negative që ka marrë gjatë periudhës së shtatzanisë. Sara dhe Ledri pritet të bëhen
Real Madridi në ankth, Hazard pritet të mungojë në këto 2 ndeshje të rëndësishme Sulmuesi i Real Madridit, Eden Hazard rrezikon të mungojë tri javë pas lëndimit në humbjen ndaj Alaves. Belgu është d
Në pritje të rezultatit të tamponit, Kukësi në ankth për Gegën Kukësi mban në ankth për trajnerin Skënder Gega. Skuadra verilindore është paraqitur sot në duelin e Kupës kundër Bes
Tri shenja që nuk i njihni, por trupi juaj tregon se keni ankth Ritmet e çmendura të jetës së përditshme dhe vrapimi i vazhdueshëm për t’i kapur të gjithë, së bashku me detyrimet e paf
Kini kujdes! Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjes
Ky ushqim të mbush me energji njësoj si kafja Pavarësisht dëshirës për kafe, dita ditës po shtohen pretendimet se kafeja nxit ankthin tek disa njerëz, dhe në këto dit
Gattuso në ankth për sfidën me Alkmar, i friksohet një historie si ajo me Genoan Napoli do të përballet ditën e nesërme në kuadër të Ligës së Europës, ku do të presë në shtëpi holandezët e AZ Alkmar.
Napoli në ankth, kundërshtari i Europa League ka 9 lojtarë me Covid-19 Makthi i COVID-19 vazhdon të përndjekë Napolin. Fillimisht me pozitivitetin e lojtarëve të tillë si Zielinski dhe Elmas,
Doli për intervistë pune dhe nuk u kthye, familja shqiptare 5 ditë në ankth për vajzën Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi, ndërsa ditën e so
Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie