999 rezultate për

anketuese

Shtëpi, makina luksoze e jo vetëm: Pasuria e ministrave të kabinetit të ri qeveritar Shtëpi, troje, toka bujqësore, apartamente në Maqedoni dhe vende tjera, makina luksoze, por edhe mesatare, janë pjesë e
Kjo është pasuria e kryeministrit dhe gjithë ministrave të qeverisë (VIDEO) Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit ka publikuar listat anketuese të kryeministrit dhe ministrave të rinj të qever
Ja pasuria e disa funksionarëve shqiptarë në Maqedoni Priten fletat anketuese për gjendjen pronësore të ministrave të rinj – për disa prej tyre ka të dhëna për atë se sa janë
LSDM, padi penale kundër ministrave të VMRO-së që janë edhe deputetë LSDM do të parashtrojë padi penale kundër ministrave të VMRO-DPMNE-së, të cilët janë edhe deputetë. Partia e Zaevit k
Deputetët duhet të dorëzojnë lista anketuese në Antikorrupsion Mandati i deputetit mbart të drejta dhe obligime dhe një nga obligimet e 120 deputetëve të rinj, por edhe deputetëve të
Gruevski: Të ardhurat e vetme i kam nga rroga Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruesvski ka reaguar lidhur me deklaratat në konferencën për shtyp të deputetit të LSDM
Gruevski e mohon: Nuk e kam fshehur pasurinë Lista e pronës së liderit të VMRO-DPMNE-së dhe ish-kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski, pas dorëheqjes së tij me 15