E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

ankandin

Ky peshk ton kushton 3.1 milion dollar, arsyeja Kaloi më shumë se dyfishin e rekordit të mëparshëm. Një bos japonez i sushit, ka paguar një shumë rekorde prej 3.1 m
Raiola hap ankandin për Pogban, dëshiron gjetjen e klubit të ri për francezin Mino Raiola po kërkon klubin e ri për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton The Mirror, qëndrimi i Raiolas e ka zemëruar
DAP hap ankandin publik në Maqedoni për mallrat me vlerë Drejtoria për të Ardhura Publike (DAP) do të organizojë një ankand publik, ku do të ofrohen njëzet vetura, furgona, past
Spalleti drejt largimit, Roma nis "ankandin" për pasuesin e tij Luciano Spalleti mund t'i ketë dhënë lamtumirën Romës pas eliminimit ndaj Lazios. A i iu shmang pyetjeve për largimin e
Ja se çfarë ka nxjerë në ankand Çiljeta...Sa shkon shuma? (VIDEO) Shpesh emri i Çiljetës është përmendur nga mediat rozë në lidhje me gjoksin e saj, nëse e ka zvogëluar, pas një fotoje q
Nga Soldado te Negredo, Inter hap ankandin e bomberave (FOTO LAJM) Për Interin nuk është problem nëse Chelsea shtrëngon fort Fernando Torres. Si njeri i biznesit, prfesidenti zikaltër Eri
Qeveria merr borxh 12 milionë dollarë Në prag të zgjedhjeve, Banka e Shqipërisë ka zhvilluar dje një ankand jashtë radhe bonosh thesari, përmes të cilit qever
BSH zhvillon ankandin për shitjen e 15.3 miliardë lekë bono Banka e Shqipërisë organizon të martën e ankandin për shitjen e 11 miliardë lekëve bono thesari 12-mujore dhe 4.3 miliar
BSH pritet të çele ankandin për emetimin e bonove të thesarit Banka e Shqipërisë njoftoi gjatë ditës së premte se do të çelë ankandin ku do të emetohen bono thesari me afat maturimi