999 rezultate për

ankand

Ankandi ku u thye rekordi, ky pëllumb u shit për 1.6 milion euro Një pëllumb garash dy vjeçar belg, i quajtur New Kim, vendosi një rekord botëror prej 1.6 milion euro në një ankand që p
Qyteti sicilian që i shet shtëpitë e braktisura për 1 euro Një qytet italian po përpiqet të tërheqë banorë të ri duke hedhur në ankand shtëpitë e braktisura për vetëm 1 euro. Q
Vllaznia më në fund "çlirohet" nga Bashkia, dalin në shitje 100% të aksioneve Klubi i futbollit Vllaznia mund të privatizohet shumë shpejt. Bashkia e Shkodrës ka nxjerrë zyrtarisht në shitje klubin
Lleshaj nxjerr në ankand për shitje tre qentë e policisë, sa kushtojnë e si mund t'i blini (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme ka nxjerrVendimi/ Ministria e Brendshme ankand për shitjen e tre qenve të policisë në shitje tre q
Për bamirësi, Jennifer Aniston nxjerr në ankand fotot e saj nudo (FOTO LAJM) Jennifer Aniston është dakordësuar me fotografin Mark Seliger për të nxjerrë në shitje në një ankand në foto nudo të akt
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Fotografitë e bëra në nisje të karrierës së ikonës së kinematografisë amerikane dhe botërore Marilyn Monroe kanë dalë në
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Gjesti human i Georginës, organizon ankand për të ndihmuar spitalet në Spanjë Georgina Rodriguez "zbret në fushë" për të ndihmuar Spanjën në betejën kundër Koronavirusit. Partnerja e Cristiano Ronal
Ylli i Monacos në "ankand", e kërkon gjysma e Europës Wissam Ben Yedder do të jetë një nga protagonistët e merkatos së verës. Sulmuesi francez shkëlqeu me Monacon këtë sezon,
Qeveria merr borxh rekord në euro, plot 120 milionë euro Banka e Shqipërisë ka njoftuar se do të zhvillojë ankandin për shitjen e një obligacioni me vlerë 120 milionë euro, me a
Shifër e "çmendur", sa u shiten syzet e John Lennonit në ankand (FOTO LAJM) Syzet e kitaristit të grupit të famshëm "The Beatles" janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të ç
Koleksioni më i madh i uiskit në botë në ankand për 10.5 milion dollarë Koleksioni më i madh në botë i uiskit skocez do dalë së shpejti në ankand. Pritet që koleksioni të shitet për një shumë
Çmim marramendës, fustani ikonik i Princeshë Dianës del në ankand (FOTO LAJM) Një nga fustanet ikonikë të Princeshë Dianës ka dalë në ankand. Bëhet fjalë për fustani që aso kohe u quajt i guxim
U shua në aksident, dalin në ankand 21 makinat e aktorit, Paul Walker (FOTO LAJM) Një koleksion prej 21 automjetesh në pronësi të aktorit të ndjerë Paul Walker janë vendosur të shiten në ankand me rasti
Shitet në ankand telefoni personal i Hitlerit me këtë çmim jasht pritshmërive (FOTO LAJM) Telefoni personal i Hitlerit dikur është shitur për 199,000 $ në ankand. Telefoni në ngjyrë të kuqe u shit nga Bunker
Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thje
Barcelona e nxjerr në ankand, klubi i Seria A ka gati ofertën Inter është ende në kërkim për të forcuar skuadrën e saj këtë verë. Edhe pas nënshkrimeve të mëdha, ku bien në sy at
Del në ankand bluza e palestrës së Princeshë Dianës, nuk do u besoni syve për sa u shit (FOTO LAJM) Edhe pse ka ndërruar jetë disa vite më parë, Princeshë Diana vazhdon të komentohet në media. Fatmirësisht ajo ka lënë
Afrimet te Reali detyrojnë ekipin të nxjerrë në ankand dy mesfushorë Pas blerjeve, te Reali i Madridit ka ardhur momenti për të shitur. Sipas asaj që shkruan "Marca", gazetë e njohur për
Fermeri ofron 100 miliard euro në ankand për një copë tokë Për të marrë tokë shtetërore prej tre hektarësh në një ankand publik, fermeri ka ofruar madje 100 miliardë euro! Oferta