999 rezultate për

aniston

Një parajsë, brenda ish-vilës së Jennifer Aniston dhe Brad Pitt (FOTO LAJM) Listës së shtëpive të VIP-ave që keni parë, nuk mund t'i mungojë ish-"foleza" e dashurisë së Brad Pitt dhe Jennifer Anis
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Jennifer Aniston, ka rrëfyer së fundmi se ka menduar të heqë dorë nga aktrimi gjatë një podcasti me Ja
Miqtë i nxjerrin "zbuluar", Aniston dhe Pitt janë gati të rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë nga momenti kur Jennifer Aniston dhe Brad Pitt fituan vëmendjen e të gjithëve me shfaqjen e tyre në “
"Emmy Awards" u mbajt nga shtëpia, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Ceremonia e çmimeve Emmy dukej shumë ndryshe këtë vit ndërsa të nominuarit vendosën kamera në shtëpitë e tyre për të mar
"Je shumë seksi", deklarata e Aniston për Brad Pitt po bën namin në rrjet (VIDEO) Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u takuan virtualisht. Pitt mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi
Për ju që mezi po prisni, "Friends" do të rikthehen vërtet Për ribashkimin legjendar të "Friends" është folur që kur dera e famshme lejla u mbyll për herë të fundit, por pas kaq k
Si qëndron e vërteta e marrëdhënies së Jennifer Aniston me mbesën e preferuar të Brad Pitt? (FOTO LAJM) Mbesa e preferuar e Brad Pitt dhe Jennifer Aniston është diplomuar dhe ata raportohet se janë në kërkim për ta festuar r
Për bamirësi, Jennifer Aniston nxjerr në ankand fotot e saj nudo (FOTO LAJM) Jennifer Aniston është dakordësuar me fotografin Mark Seliger për të nxjerrë në shitje në një ankand në foto nudo të akt
Para Jolie dhe Aniston, kush është Sinitta që i rrëmbeu zemrën Brad Pitt (FOTO LAJM) Sinitta Malone, këngëtarja britanike e lindur në Seatle (SHBA), 56 vjeçare dhe është në super formë ku bën foto provokue
Ja bleu 20 vite më parë, Jennifer Aniston vë unazën e fejesës me Brad Pitt (FOTO LAJM) Jennifer Aniston ende mban unazën e fejesës që i dhuroi Brad Pitt, sipas raporteve në mediat amerikane. Aktorja 51-vj
Vajza e Jolie dhe Brad Pitt do të thërrasë "mami" Jennifer Aniston, si po e përjeton aktorja? (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, ky i fundit filloi të takohej sërish me ish-partneren e tij, Je
Mikesha ''nxjerr zbuluar'' Jennifer Aniston dhe Brad Pitt: Do jenë gjithmonë miq (VIDEO) Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë bërë miq pas divorcit të tyre në 2005, dhe tani, mikesha Melissa Etheridge ka folur
Doli me Koronavirus, Jennifer Aniston i dhuron shumën e majme infermieres (VIDEO) Një infermiere nga Shtetet e Bashkuara, e quajtur Kimball Fairbank, ka rezultuar me Koronavirus dhe është vetëizoluar.
U desh që Jennifer Aniston të hapte Instagram , që t’i shihnit shtëpinë (FOTO LAJM) Ka tre muaj që Jennifer Aniston ka një profil në Instagram dhe aty publikon momente nga jeta e saj e përditshme, nuk kan
Brad Pitt hodhi një kunjë Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston ishte aty për ta duartrokitur! (VIDEO) Le ta pranojmë që kryefjala e mediave dje ishin Brad Pitt dhe Jennifer Aniston. Përpos takimit të tyre në prapaskenë
Ndodhi ajo që po prisnit, Jennifer dhe Brad Pitt fotografohen bashkë (FOTO LAJM) U desh ceremonia e ndarjes së çmimeve SAG Aëards që më në fund, pas kaq shumë vitesh pritje, fansat e Jennifer Aniston d
Brad Pitt flet për lidhjet romantike në "Golden Globe", gjithë sytë tek Jennifer Aniston (FOTO LAJM) Është mbajtur mbrëmë nata gala e ndarjes së çmimeve “Golden Globe”. Brad Pitt u vlerësua me çmimin “Aktori më i mirë në
Tha se ishte single, aktorja e njohur fotografohet në plazhë krah 49 vjeçarit (FOTO LAJM) Aktorja Jennifer Aniston e ka nisur vitin 2020 në Meksikë, ku po shijon pushimet në njërin prej plazheve të vendit. A
"Mbani frymën miq", Jennifer Aniston puth në buzë moderatoren e famshme! (VIDEO) Jennifer Aniston mund të ketë qenë në qendër të vëmendjes së mediave që kur hapi Instagram për herë të parë, por pas kës
Theu Instagramin për dy orë, çfarë arsyetimi ka për këtë Jennifer Aniston Jennifer Aniston zbuloi pse më në fund vendosi të hapë një profil në Instagram. E ftuar në episodin e të hënës së “Th