999 rezultate për

angline

Befason Sterling: Sancho m’u përgjërua t’i ndihmoja të shënonte kundër Kosovës Raheem Sterling ka zbuluar se Jadon Sancho i ishte përgjëruar atij t’ia pasonte topin për ta shënuar golin e parë në kar
Legjenda e Manchester United kritikon Anglinë: Kosova i tregoi se ka mangësi të mëdha Ish-mesfushori i Manchester United, Roy Keane e ka kritikuar Anglinë për ndeshjen e e zhvilluar mbrëmë ndaj Kosovës.
GOOOL! Kosova shtang Anglinë (VIDEO) Kosova e ka nisur me gol në Wembley. Valon Berisha ka shënuar që në minutën e parë duke shtangur anglezët. Një gabim
CNN: Kosova e vogël, por e pamposhtur sfidon Anglinë Kosova sot në mbrëmje do ta ketë sfidën më të vështirë në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të "Euro 2020
Sky Sports, elozhe Kosovës para ndeshjes me Anglinë Përderisa Anglia po përgatitet për ta pritur Kosovën për ndeshjen e sotshme në kuadër të kualifikimeve në EURO 2020, Sky
BBC paralajmëron Anglinë për ndeshjen me Kosovën: Kujdes! Anglia e pret Kosovën nesër me fillim nga ora 20:45 nesër, në ndeshjen kryesore të grupit A në kualifikimet për Evropian
Kosova me 5 mungesa të mëdha: Synohet shkrimi i historisë me Anglinë Ekipi përfaqësues i Kosovës mëngjesin e sotëm është nisur drejt Anglisë, me të cilën do të përballet ditën e martë në nd
Challandes stërvitet me vetëm 12 futbollistë para ndeshjes me Anglinë Përfaqësuesja e Kosovës shënoi të shtunën një fitore tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Republikës Çeke, në kuadër të k
Dy ëngjëjt e mamit! Vrau vajzat se e pengonin për seks, detaje të frikshme nga ngjarja që tronditi Anglinë (FOTO LAJM) Mediat britanike vijojnë publikimin e detajeve rrëqethëse nga historia e vrasjes së dy vajzave të mitura nga nëna e tyre
Sulmet ndaj tankerave fusin në sherr Anglinë dhe Iranin rani ka kërkuar nga ambasadori britanik që të paraqitet në Ministrinë e Jashtme në Teheran dhe të shpjegojë qëndrimet e
Koeman publikon listën e Holandës për "Nations League" Trajneri i Holandës, Ronald Koeman, ka përzgjedhur 23 lojtarët e grumbulluar për ndeshjet e muajit qershor. Tekniku i "t
Tifozët kosovarë "pushtojnë" Anglinë Edhe pse kanë mbetur edhe shumë ditë nga ndeshja me Anglinë, në Kosovë kanë nisur shitje e biletave. Skuadra dardane
Ylli belg shikon Anglinë favorite për të fituar "Euro 2020" Anglia është favorite për ta fituar Kampionatin Evropian në vitin 2020, gjithnjë sipas mesfushorit të Manchester City, K
Ylli i Tottenham: Kosova na befasoi, do paralajmëroj Anglinë Mesfushori i Tottenhamit, Cristian Eriksen u ndal në mikrofonat e Supersport, për të folur në përfundim të miqësores mes
Vazhdojnë lajmet e këqija për Anglinë, një tjetër yll lëndohet Marcus Rashford është tërhequr nga përfaqësuesja angleze dhe nuk do të luajë në dy ndeshjet e para të kualifikueseve të
Tmerroi Anglinë, dëbohet shqiptari që i vuri thikën në fyt gruas (FOTO LAJM) Shtetasi shqiptar, Ardian Rragami është dëbuar nga autoritetet e Britanisë së Madhe. Ai kishte hyrë ilegalisht në Br
Historia që po shokon Anglinë, shqiptari kërcënon gruan me thikë në fyt Një shqiptar kërkoi anulimin e vendimit për të mos u deportuar nga Anglia me argumentin se largimi i tij do e ndante nga
Mediat angleze: Mafia shqiptare kontrollon Anglinë, ka 150 mijë fansa në Instagram Mediat britanike vazhdojnë njëra pas tjetrës ta përbaltin Shqipërinë duke folur pr mafien shqiptare. Edhe pse po bëhet n
Kombëtarja e Kosovës mposht bindshëm Anglinë Kombëtarja e Kosovës U-19 e ka regjistruar fitoren e parë në turneun “Roma Caput Mundi”, pasi sot mposhti Anglinë me leh
Intervista që shokoi Anglinë: Ja mora një natë vëllait gruan dhe aty nisi historia Një burrë 35 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me kunatën e tij, e cila është 31 vjet dhe nuk e ka pasur bur