999 rezultate për

anglia

Donnarumma do të largohet falas, destinacioni i tij është Anglia Kanë mbetur rreth katër muaj deri në skadimin e kontratës së Gianluigi Donnarumma por marrëveshja për rinovimin nuk duke
"Bomba" nga Anglia, PSG largon Mbappe dhe merr Kane (FOTO LAJM) PSG përgatitet për lamtumirën e Mbappe. Gazeta Mirror tregon se Harry Kane pritet të pasojë Mbappen verën e ardhshme.
Tomori shpreh ambiciet e tij: Dua titullin e Serisë A dhe ftesën nga Anglia Tri paraqitje në Serinë A dhe një pjesë loje në Kupën e Italisë kundër Interit. Fikayo Tomori, mbrojtës i huazuar te Mil
Kapet dhe dëbohet nga Anglia për drogë, shqiptari rikthehet me "vesin" e vjetër Një emigrant i paligjshëm, i cili u gjet duke vepruar si “kopshtar” në një fermë kanabisi prej 60,000 £ ishte dëbuar më
Anglia mbyllet sërish, i gjithë populli do të qëndrojë në shtëpi deri në mes të shkurtit Kryeministri britanik Boris Johnson njoftoi një bllokim tjetër kombëtar për Anglinë të hënën në mbrëmje. “Është e qar
Skocia kërkon pavarësinë nga Anglia: Është e vetmja rrugë që na rikthen në BE! Kryeministra e Skocisë, Nicole Sturgeon ka gjetur një arsye edhe më të fortë kësaj radhe për të kërkuar pavarësinë e ven
Vinicius larg Real Madridit, Anglia destinacioni i mundshëm Vinicius Junior nuk po kalon kohë të mirë në ekipin e Real Madridit. Kështu, klubi madrilien po diskutojnë për ta tra
Anglia në ankth! Zbulohet një tjetër mutant i COVID-19: Më i frikshëm Pas covid-it të ri që pushtoi vendin dhe alarmoi botën, Anglia ka zbuluar një tjetër mutant të koronavirusit, COVID-19.
Vrau shokun e dhomës, shqiptari nuk dëbohet nga Anglia Vrasësi skizofren shqiptar i ka shpëtuar dëbimit nga Anglia për në Shqipëri, kjo pasi sipas një gjykatësi ai mund të dëm
A ka ardhur në Shqipëri koronavirusi i ri? Rakacolli: Ruajuni nga ata që kanë ardhur nga Anglia! Varianti i ri i Coronavirus-it i shfaqur në Britaninë e Madhe ka vënë në alarm botën dhe shumë shtete kanë ndaluar udhët
"Unë jam Klodiani", shqiptarët thirrje me flamur kuqezi nga Anglia (VIDEO) Qytetarët shqiptarë në Angli kanë protestuar para ambasadës shqiptare atje. Me thirrjet "Unë jam Klodiani" ata janë m
"Doli të priste një mik nga Anglia", babai i Xhuljo Prelës rrëfen detajet para vrasjes Babai i Xhuljano Prelës, efektiv i Policisë i cili u ekzekutua ditën e sotme në makinën e tij mohon që djali i tij të ki
Anglia drejt fundit të shtetrrethimit, Boris Johnson njofton rregullat e reja Shtetrrethimi i vendosur në Angli në fillim të nëntorit mesa duket do të përfundojë në 2 dhjetor, ashtu siç ishte planif
Dikur u konsiderua "tradhtar", sot klubi nga Anglia kërkon futbollistin shqiptar Para 3 vjetësh, Manchester Unitedi e shiti sulmuesin e krahut, Adnan Januzaj te skuadra nga La Liga, Real Sociedad.
E bujshme nga Anglia, Man City ka gati ofertën faraonike për Mesin Sipas mediave britanike, Mançester Siti është gati të ulet në bisedime për Lionel Mesin dhe gati ka një marrëveshje fara
EMRI/ Dënuar dhe dëbuar disa herë nga Anglia, shqiptari i pabindur kapet më kokainë Dhe pse i dënuar disa herë dhe i dëbuar nga Anglia, një i ri shqiptar është vënë sërish në pranga për trafik kokaine të
Sky Sports: Ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Franca për të krijuar një ligë të përbashkët "Sky Sports" ka dhënë një lajm ekskluziv pak minuta më parë. Disa ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Fra
Një shembull! Miss-i la kurorën dhe iu bashkua mjekëve në luftën kundër Covid-19! (FOTO LAJM) Bhasha Mukherjee e shpallur “Miss Anglia” në vitin 2019 ka lënë luksin dhe komoditetin që i është ofruar dhe i është bas
Paqe mes Italisë dhe Holandës, Franca nuk fal Kroacinë, Anglia mposhtet në shtëpi (VIDEO) Ndeshjet e sotme të Ligës së Kombeve kanë treguar disa rezultate mjaft interesante, sidomos në Ligën A, ku ndeshen ekipe
Anglia do të duhet të bëj pa Chilwell ndaj Danimarkës Ylli i Chelsea ka hasur në telashe të tjera, menjëherë pas rikuperimit nga lëndimi. Mbrojtësi i krahut të majtë, Ben