999 rezultate për

anglezi

Hamilton niset i pari në Monaco, Ferrari për "turp" Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i Mercedesit bëri gjithçka në sesio
Kërcënoi me vrasje 150 tifozë, përfundon në pranga anglezi Policia ka arrestuar një përdorues të rrjeteve sociale pasi ky i fundit kërcënoi se do të vriste 150 tifozë në ndeshjen
Dëmtimi i rëndë i Kane, anglezi lëviz me paterica (VIDEO) Harry Kane u dëmtua dje rëndë gjatë ndeshjes kundër Manchester City-t ku Spërsat trimfuan 1-0. Pas ndeshjes atij i ës
Vrau anglezin dhe e hodhi nga çatia, merret vendimi për 23-vjeçarin shqiptar Ky është Elton Sefa, shqiptari i parë që do të ekstradohet drejt Britanisë së Madhe, pas marrëveshjes dy-palëshe të ekst
Hodhi nga çatia anglezin, arrestimi i 23-vjeçarit jehonë në mediat britanike Policia e Durrësit dhe Interpol Tirana tre ditw mw parw kanë arrestuar një 23-vjeçar, i cili akuzohet nga autoritetet br
Përplasi për vdekje 12-vjeçarin dhe u largua, arrestohet "anglezi" me Audi Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Tropojë ku si pasojë ka humbur jetën një 12-vjeçar. Aksidenti ka ndodhur në M
Manchester City nxjerr në shitje Raheem Sterling Siç raporton "Mirrorr Football" Manchester City do ta shes Raheem Sterling verën e ardhshme nëse ai nuk nënshkruan kontr
Perisic mund të bëj të pasur anglezin, shikoni skedinën "e çmendur" të bastvënësit Të shumta kanë qenë bastet spektakolare të vendosura për ndeshjet që janë zhvilluar gjatë Botërorit. I tillë ka qenë
Anglezi filmon dhelprën, por ajo i "vjedh" portofolin (VIDEO) Dihet se dhelprat janë shumë dinake. Një djalë anglez e kuptoi këtë vetëm pasi e pa me sytë e tij zgjuarsinë e saj. T
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës Faqa angleze, Goal.com ka
Rrahu anglezin, shqiptari e pëson rëndë Shqiptarit të Ksovës, Albert Krasniqi i ka kushtuar shumë rrahja e një anglezi. Albert Krasniqi është dënuar me gjob
Gjykata rrëzon kërkesën e anglezit të dënuar për pedofili Gjykata e Tiranës ka hedhur poshtë kërkesën e anglezit David Brown i cili është akuzuar nga drejtësia shqiptare me 11 vi
Vardy barazon rekordin e Van Nisterooy Sulmuesi i Leicesterit, Jamie Vardy ka barazuar rekordin e Ruud van Nistelrooy në Premier League. Anglezi ka shënuar
Hamilton kalon nga pista në wrestling (VIDEO) Lewis Hamilton, pasi ka nxjerrë knockout” rivalët e tij dhe ka fituar kampionatin e Formulës 1, ka provuar një eksperien
Anglezi që fali një ushtar gjerman të plagosur në 1918. Ushtari quhej Adolf Hitler Në 28 shtator 1918, Henry Tandey, një ushtar anglez, i vendosur aftër fshatit francez Markuang, thuhet se ndeshi një ush
Të mëdhenjtë e Europës kërkojnë Steven Gerrard (FOTO LAJM) Steven Gerrard njoftoi sot se në përfundim të sezonit do të largohet nga Liverpool dhe që tani kanë nisur zërat për të a
Rooney: Stërvitje ekstra me Januzajn Ylli i Manchester United, Wayne Rooney, tregon se ai ka kryer stërvitje ekstra vetëm me talentin Adnan Januzaj muajt e f
"Golden Foot 2013", ja 10 kandidatët (FOTO LAJM) Golden Foot, çmimi prestigjoz futbollistik i Principatës së Monacos, ka mbërritur në edicionin e tij të 11-të. I fundit
Pirlo humb penalltinë, anglezi e kopjon dhe shënon (VIDEO) Ai është një prej goditësve më të mirë të penalltive në historinë e futbollit, madje në disa raste edhe shumë spektakola
I dehuri harron hotelin, shëtit rrugëve gjysmë i zhveshur (VIDEO) Një i ri nga Liverpuli i quajtur Steven, i cili ndodhet në Las Vegas pasi ishte dehur ishte nisur drejt hoteli por nuk p