999 rezultate për

anglez

Manchester City nxjerr në shitje Raheem Sterling Siç raporton "Mirrorr Football" Manchester City do ta shes Raheem Sterling verën e ardhshme nëse ai nuk nënshkruan kontr
Son Heung-Min gjen zgjidhjen për të mos kryer ushtrinë Korea e Jugut bëri një paraqitje të mirë në Kupën e Botës por nuk ka arritur dot që të kalojë fazën e grupeve. Sipas
Pogba tallet keq me anglezët pas fitimit të Botërorit (VIDEO) Franca pas 20 vitesh është bërë përsëri Kampione Bote pasi mundi Kroacinë me rezultat 4-2. Pas kësaj fitorje, në skua
Shpërthen legjenda angleze: Arbitër idot, prishi finalen Legjendat angleze e ka cilësuar si “idiot”, gjyqtarin e ndeshjes finale mes Francës dhe Kroacisë, Nestor Pitana, për per
Çmenden anglezët, turpërojnë 22 me 0 skuadrën austriake E besoni apo jo. Evertoni ka shkatërruar skuadrën austriake Irdning me shifrat e pazakonta 22 me 0 në një ndeshje miqëso
Belgjika i përgjigjet "mendjemadhësisë" angleze, kalon në avantazh (VIDEO) Sapo ka nisur ndeshja midis Belgjikës dhe Anglisë në "Saint Petersburg Stadium" ku të dy skuadrat po kërkojnë të fitojnë
"Çmendet" Real Madrid, ofron Bale dhe 150 milion euro për sulmuesin anglez Një ofertë stratosferike raportohet te ketë ardhur nga Real Madrid për sulmuesin anglez të Tottenham Hotspur. Bëhet f
Ky anglez ua kalon vushtriasve, pi 300 çaj në ditë (VIDEO) Të gjithë jeni në dijeni për efektin qetësues që japin çajat në momente kur gjendeni në stres. Ato përveç që rregullo
Çmenduri! Këta tifozë anglez kanë bërë tatuazhet më të nxituara (FOTO LAJM) Suksesi i Anglisë deri na fazën e gjysmëfinaleve të Botërorit bëri që shumë tifozë të entuziazmohen pafundë dhe madje li
U eliminuan nga Botërori, shikoni çfarë i bëri tifozi anglez një gazetari gjatë transmetimit live (VIDEO) Anglia u eliminua nga Kupa e Botës, pas humbjes që mori nga Kroacia. U deshën plot 120 minuta lojë që ndeshja të përfund
Historia prekëse e Modrić, serbët i vranë gjyshin Kroacia arrti të shkruaj histori mbrëmjen e djeshme me atë fitore kundër Anglisë. Për këtë përballje tablodi anglez
Anglezët të "pabesë", tentuan të shënonin gjatë festës së kroatëve (VIDEO) Kroacia ka bërë mrekullin mbrëmjen e djeshme duke mundur Anglinë dhe duke kaluar në finalen e Botërorit. Padyshim që
Modriç "sulmon" Anglezët: I kontrolluam dhe i mundëm Kroacia mbrëmjen e djeshme ka shkruar histori duke mundur Anglinë dhe duke shkuar në finalen e Botërorit ku do të përbla
Lineker ngushëllon anglezët: Ta mbajmë kokën lart Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Legjenda e futbollit anglez,
Linecker ngushëllon anglezët: Ta mbajmë kokën lart, na bënë krenarë Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Legjenda e futbollit anglez,
Eliminohen nga Botërori, anglezët shpërthejnë në lot (FOTO LAJM) Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Turma të tëra njerëzish në
Historike! Kroacia në finale të Kupës së Botës (VIDEO) Kroacia ka shkruar historinë, pasi është skuadra që i bashkohet Francës në finalen e madhe të Kupës së Botës. Koha e
Shpëtimtari Pickford, i mohon golin Mandzukicit (VIDEO) Portieri i Anglisë, Jordan Pickford, ka bërë një superpritje, duke mbajtur skuadrën e tij në lojë. Ka qenë sulmuesi M
Shikoni si festuan tifozët anglez pas golit të Trippier (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Pjesa e parë u mby
Shikoni çfarë bëjnë tifozët anglezë për t’i sjellë fat trajnerit të tyre Tifozët anglezë kanë nisur të grumbullohen në Moskë para ndeshjes me Kroacinë, dhe shumë prej tyre kanë tërhequr vëmendj