999 rezultate për

angelo

"Pjesë e një grupi kriminal", çfarë deklaroi Prokuroria italiane për Elona Kaleshan Elona Kalesha është cilësuar nga Prokuroria italiane si një person me rrezikshmëri të lartë për shoqërinë, duke e lënë n
Mbesa i mori burrin, gruaja e Hulkut tregon dhimbjen e madhe (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Br
La partneren me tre fëmijë për mbesën e saj, futbollisti më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Bra
La partneren me tre fëmijë për mbesën e saj, futbollisti më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Bra
Trajneri i Maqedonisë para ndeshjes me Kosovën: E kemi pritur për 30 vjet Sot, konferenca për shtyp para ndeshjes me Kosovën u mbajt nga përzgjedhësi i Maqedonisë së Veriut Igor Angelovski dhe k
Me maska dhe dorashka, Meghan dhe Harry fotografohen rrugëve të LA (FOTO LAJM) Prej disa javësh Meghan Markle dhe Princ Harry janë shpërngulur në Los Angelos për të kaluar në këtë shtet periudhën e p
Hulk e bën bajat, martohet me mbesën e gruas (VIDEO) Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mar
Italia e "gjunjëzuar", shkon në 366 numri i viktimave 366 persona vdekur nga koronavirusi në Itali. Këtë informacion e bëri me dije shefi i Mbrojtjes Civile Angelo Borrelli.
Imzot Angelo Massafra lutet për popullin shqiptar: Zoti e ndaloftë këtë plagë Arqipeshv i Shkodrës Imzot Angelo Massafra teksa ndodhet në Athinë ku po merr pjesë në Asamblenë e Ipeshkvinjve të Europ
Veliaj shkon të shohë Shqipëri-Turqi me kapelen e Los Angelosit Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka udhëtuar drejt Turqisë në kuadër të përballjes së kombëtares kuqezi me e
Zaev propozon Nina Angelovskën si ministre të Financave Nina Angellovska, themeluese e “Gruper”, do të jetë minister e re e financave ndërsa janë caktuar edhe zëvendëministrat
Ibrahimovic bomber në SHBA, realizon dopietë (VIDEO) Fjalët e duhura për të përshkruar Zlatan Ibrahimovicin mungojnë. Suedezi vazhdon të magjepsë Amerikën me paraqitjen e ti
Ibrahimovic lë pas dëmtimin, rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Los Angeles Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të rifillojë stërvitjen me klubin amerikan javën e ardhshme. Sue
Të shtëna me armë, blindohet qendra tregtare në Los Angelos Policia në Los Anxhelos është duke iu përgjigjur raporteve për të shtëna armësh në Westfield Century City Mall. Qendr
Braktisi Shqipërinë për Greqinë, rrëfehet Durmishaj Fjorin Durmishaj nuk ka pranuar ti bashkohet kombëtares shqiptare duke pranuar ftesën e greqisë. Ish-sulmuesi i Shqip
Durmishaj na braktis për kombëtaren greke Fiorin Durmishaj do të luajë për kombëtaren greke, tashmë po ndodh diçka që në fakt nuk ishte e vështirë të parashikohej
Çmim marramendës, krijuesi e Tesla-s shet shtëpinë Elon Musk nxjerr në shitje vilën e tij luksoze në Los Angelos. Themeluesi i Tesla-s dhe Space X për këtë shtëpi të pajis
Anna Tatangelo, tifozja e Juves provokon fansat (FOTO LAJM) Anna Tatangelo, e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Partnerja e këngëtarit të njohur napolitan, Gigi D’Alessio, një tif
Nxehen gjakrat Mourinho-Pogba, francezi nuk pranon të kthehet në stërvitje Ylli franncez i mesfushës se Manchester United, Paul Pogba ndodhet ende me pushime në "Los Angelos" dhe nuk është kthyer
Maqedonia zgjedh guvernatorin Parlamenti i Republikës së Maqedonisë në seancën e 46 e emëroi dr. Anita Angelovska Bezhoska për guvernator i Bankës Pop