999 rezultate për

angellov

Jo vetëm Shqipëria, edhe ky shtet i bëri maskat e detyrueshme për 40 ditë Jo vetëm Shqipëria i ka bërë maskat e detyrueshme, edhe Bullgaria e ka marrë këtë masë që nga 22 tetori deri në fund të
Dhjetë të arrestuar nga aksioni policor në rajonin e Kumanovës dhe Shkupit (VIDEO) Zëdhënësi i policisë, Toni Angellovski gjatë ditës së sotme ka deklaruar se policia ka realizuar një aksion policor për
Arrestohen 10 persona për trafikim të emigrantëve në Maqedoninë e Veriut Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar disa persona, të dyshuar për trafikim të emigrantëve. Siç njoftoi zëdhënë
Në Ministrinë e Brendshme shënohen 41 të infektuar me koronavirus Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Toni Angellovski në paraqitjen e tij të sotme informoi se në këtë ministr
Maqedonia jep kredi për bizneset pa kamatë, por ja kushtet Nga e mërkura kompanitë do të mund të aplikojnë për linjën e dytë kreditore pa normë interesi të quajtur Kovid-2, me vle
Shkarkohet Jovo Vangellovski, dyshohet për shpërdorim detyre Këshilli gjyqësor e shkarkoi nga detyra Jovo Vangellovskin. Ai tashmë nuk është kryetar i Gjykatës Supreme e as gjykatës
Plas skandali: Mësueses i dalin fotot nudo në internet (VIDEO) Prindërit e nxënësve në Shkollën ‘’Llaze Angellovski’’ në lagjen Lisiçe e Re e Shkupit janë të revoltuar për shkak të an
Miratohen sot Xhemaili dhe Angellovska Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot në seancën e 110-të duhet të zgjedh dy ministra dhe tre zëvendësministr
Kush po i kërcënon deputetët që janë pro marrëveshjes me Greqinë? Deputetja e VMRO-DPMNE-së Daniela Rangellova para fillimit të seancës së Komitetit Ekzekutiv të parisë ka thënë se do të
Dhuna në Kuvend, deputet e VMRO-së presin lirimin Telefonat celularë të gazetarëve janë një kërcënim për gjykatësin Suprem, Jovo Vangellovski. Me urdhër të tij, të gjithë
Angellov kërkon referendum për Ligjin e Gjuhëve VMRO-DPMNE dhe Nikolla Gruevski të nisin një iniciativë për referendum mbi Ligjin për gjuhët, dhe ta dërgojnë në Kuvendi
Karaxhoski e Vangellovski, jashtë listës së Zaevit Ditën e sotme, nga Qeveria tentuan të kuptojnë pse u penduan për idenë që në Këshillin e ri për reforma në gjyqësor të u
Angellov kërkon rivendosjen e përmendores së Qosetos Stojançe Angellov ka reaguar në Facebook për largimin e përmendores së Andon Qoses, nga autoritetet e Bashkisë së Shkupi
Sot dhunuesi i Sheqerinskës mund të dënohet deri më 10 vite burg Sot në Gjykatën Penale do të bëhet e ditur se sa do të gjykohet dhunuesi i që e kapi për floket Radmilla Sheqerinskën në
MPB paralajmëron se nuk do të tolerohet asnjë incident gjatë zgjedhjeve Ministria për punë të brendshme nuk do të tolerojë asnjë incident gjatë procesit zgjedhor dhe në mënyrë më të ashpër dën
Angellov: LSDM ma dha mundësinë ta kundërshtoj gjuhën shqipe Ish-gjenerali policor, Stojançe Angellov nuk do të zhvillojë karrierë politike derisa është i punësuar në Ministrinë e P
Polici që shpëtoi Zaevin bëhet kryetar në MPB Sasho Tasevski dhe Aco Angellovski, të cilët më 27 prill si pjesë e sigurimit të ministrit të Punëve të Brendshme, Olive
Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
Policia arreston Goran Angellovin për sulmin në Kuvend (FOTO LAJM) Autoritetet e Maqedonisë kanë arrestuar Goran Angellov, si të dyshuarin kryesor për sulmin ndaj Zoran Zaevit. Mëngje