999 rezultate për

angeles

Ibrahimovic: Jam më i miri i historisë Zlatan Ibrahimovic realizoi 3 nga 7 golat e Los Angeles Galaxy në fitoren 7-2 ndaj Sporting Kansas City, duke dhuruar nj
Carlos Vela sfidon Ibrahimovic, realizon gol alla-Maradona (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic apo Carlos Vela, cili është më i miri në MLS? Gjiganti suedez aq që e pranon krahasimin, sepse, sikur
Dalin imazhe të kufomës së Marilyn Monroe në morgun e Los Angeles (FOTO LAJM) Në një dokumentar kushtuar Marilyn Monroe janë publikuar imazhe të kufomës së saj. Një dokumentar i ri mbi vdekjen e
Ibra magjik, shënon 3 super gola (VIDEO) Ka qenë nata e Zlatan Ibrahimoviç në MLS, duke shënuar tre super gola në fitoren 3:2 të Los Angeles Galaxy, kundër Los A
Kimi ekspozon asetet në mes të rrugës (FOTO LAJM) Ajo nuk është përmbajtur asnjëherë sa i përket dëshirës për të ekspozuar trupin. E veshur me një bodysuit 38 vjeçarja
"Çmendet" Kim Kardashian, "harron" sutjenat në shtëpi (FOTO LAJM) Ajo di se si të jetë në qendër të vëmendjes. Dhe këtë Kim Kardashian provokoi me veshjen e saj teksa dilte në Los Ang
Ibra i mahnitshëm! Shënon me roveshatë për MLS (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç nuk rresht së befasuari. Suedezi na ka mësuar me shënimin e golave të jashtëzakonshëm në karrierën e
JLo dëshmon edhe njëherë se mosha është thjesht një numër (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka treguar format e saj fenomenale derisa ka pasur të veshur xhinse në një drekë me shokë në Los Angeles
Tifozja bukuroshe e Los Angeles Lakers (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkowski ka marrë edhe njëherë vëmendjen e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, pasi ka postuar një set f
Ibrahimovic bomber në SHBA, 7 gola në 5 ndeshje (VIDEO) IbrahimoviC nuk po përmbahet në nisejn e këtij sezoni në MLS. Ai shënoi golin e tij të 7 në këtë sezon ku Los Angele
Reperit të njohur i ndodh surpriza pas vrasjes Albumi i vetëm i reperit Nipsey Hussle është rikthyer në klasifikimin muzikor amerikan në vendin e dytë, një javë pasi u
Ky është i dyshuari për vrasjen e reperit amerikan (FOTO LAJM) Reperi amerikan Nipsey Hussle ka ndërruar jetë në moshën 33 vjeçare pasi u qëllua për vdekje në Los Angeles. Artisti
Vritet me armë reperi i njohur, Rihanna reagon e tronditur (FOTO LAJM) Reperi i njohur amerikan nga Los Angeles, Nipsey Hussle është ekzekutuar me armë zjarri në hyrje të biznesit të tij këtë
Ibrahimovic shënon golin e parë si kapiten i Los Angeles Galaxy (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic e ka nisur mjaft mirë hapjen e kampionatiti amerikan të futbollit, shkruana Albeu.com. Shtatlarti
Tyson Fury: Do të “pushtojmë” Los Angelesin Ish-kampioni i botës në peshat e rënda, Tyson Fury po vijon me përgatitjet intensive për duelin me Deontay Wilder. Trajn
Mayweather blen shtëpinë e ëndërrave në Los Angeles (FOTO LAJM) Boksieri amerikan Floyd Mayweather ka blerë një shtëpi me vlerë 25 milionë dollar në Los Angeles. Mayweather cilësohet s
Përfundon në sherr konferenca mes Wilder dhe Tyson Sor është zhvilluar edhe konfernca e tretë në Los Angeles mes dy boksierëve Deontay Wilder dhe Tyson Furyt. Në momentin
Wilder premton spektakël në Los Angeles Në datën 1 dhjetor do të mësojmë se cili do të jetë kampionai i ri në peshat e rënda. Dueli do të vendosë përballë dy bo
E zhdukur prej 11 ditësh, 25 mijë dollarë për gjetjen e aktores shqiptare Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e aktores së re shqiptare në Los Angeles, Amerikë. Autoritet amerikane kanë vendosur
Qëllohen me armë dy nxënës në Los Angeles, arrestohet një vajzë Në një shkollë të mesme në Westlake District të Los Angelos, një vajzë ka shtënë me armë zjarri brenda klasës, duke qëll