999 rezultate për

angela

Totalisht e dashuruar, Angela Martini krenohet me gjestin human të partnerit (VIDEO) Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe
U nda me milionerin? Angela Martini nis jetë të re në Itali Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Ish-mod
Në kopertinën e revistës italiane, Angela Martini nuk mund të ishte më "e nxehtë" (FOTO LAJM) Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Buk
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
"Askush s'më ka rrahur", Angela Martini shqetëson ndjekësit me shenjat në trup (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini ka zbuluar së fundmi se ka nisur të praktikojë një hobi të ri. Ajo ka postuar një fo
Angela Merkel nudo, publikohen fotot e ralla të kancelares gjermane (FOTO LAJM) Angela Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë. Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një sup
"Ti je ushtarja ime e patrembur", bashkëshorti i dedikon fjalët më të bukura Angela Martinit për ditëlindje Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhene fund martesës së tyre, ky i fundit ka thyer
"U martova me djalin tuaj për para" Angela Martini ia thotë "copë" vjehrrit (VIDEO) Modelja Angela Martini, ashtu si dhe shumë njerëz të famshëm, është bërë pjesë e aplikacionit më të ndjekur të momentit,
Godet Kujtim Gjuzi: Angela Merkel është një hajdute! (FOTO LAJM) Deputeti shqiptar Kujtim Gjuzi njihet për deklaratat e tij të pazakonta dhe që shkaktojnë shumë zhurme tek shqiptarët.
Dikur punonte kamarier, Fero: Angela Merkel e di që une jam reper (VIDEO) Fero ka disa muaj që është shpërngulu në Gjermani për të jetuar. Reperi atje ka punuar dhe për projektet e reja muzik
Mrekullitë ekzistojnë: 27 vjeçarja në terapi intensive dhe në koma farmakologjike sjell në jetë një vajzë Angela Primachenko, e cila jeton në Uashington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, është një 27-vjeçare që u prek nga
Angela Merkel del nga karantina, i rikthehet punës në zyrë Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka dalë nga karantina dhe u rikthye në punë. Merkel është testuar disa herë për koron
Ndjekësi e quan pornostare, Angela Martini i kthehet gjithë lezet joshëse nga karantina (FOTO LAJM) Kush tha që të rrish në shtëpi nuk është seksi? Nëse shkojmë në profilin e Angela Martinit do të shohim se veshjet e
Takoi doktorin e infektuar me koronavirus, vetëkarantinohet Angela Merkel Kancelarja gjermane, Angela Merkel është vetëkarantinuar, pasi ditën e djeshme ka takuar një prej doktorëve të prekur ng
Bashkëshorti probleme me drejtësinë? Angela Martini sqaron njëherë e mirë situatën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja shqiptare Angela Martini nuk ishte parë në shoqërinë e bashkëshortit rumun, Dragos Scavulescu
Bashëshorti rrezikon burgun, Angela Martini "thur" plane si të fitojë para në të ardhmen (FOTO LAJM) Modelja e njohur Anxhela Martinisë fundmi ka marrë një vendim të rëndësishëm lidhur me karrierën e saj. Jeta e bukuro
Më romantik se kurrë, bashkëshorti i Angela Martini shfaqet pas 1 viti arrati (VIDEO) Pak javë më parë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Angela Martini zbuloi se ndodhej
Angela Martini shtatzanë? Detajet që ngrenë dyshime (FOTO LAJM) Në dhjetor të 2017 Angela Martini i dha fund beqarisë duke u martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu. Për shum
Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s