999 rezultate për

angel

Irina dhe Bradley bëjnë plazh me vajzën e tyre Çifti i famshëm, Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë parë në plazh së bashku me vajzën e tyre dhjetë muajshe. Ata u p
Angelina Jolie nuk nominohet për çmimet “Oscar” irritohen fansat e aktores Mëngjesin e sotëm akademia e filmit publikoi listën e të nominuarëve për ndarjet e çmimeve të ceremonisë “Oscar” dhe emr
SPECIALE/ Njihuni me personin që i ndryshoi fytyrën Realit të Madridit "Ushtarët e mëdhenjë, evitojnë betejat”, kjo thënien e famshme e Suz Tzu përshkruan nw mënyrë perfekte se si presidenti
Angela tregon super unazën: Njerëzit mendojnë se jam shtrigë (FOTO LAJM) Ajo është shqiptarja më provokuese në këtë planet. Quhet Angela Martini dhe e ka vendosur qysh kur ishte fare e vogël
“Çmendet” Angela Martini, nxjerr gjoksin (VIDEO) Pas martesës me miliarderin rumun Dragos, e kemi parë Angela Martinin të shfaqet tejet provokuese me postimet e saj në I
Angela Martini s’ja përton miliarderit: Bëhu seksi për gruan tënde (FOTO LAJM) Ajo është shqiptarja më provokuese në këtë planet. Quhet Angela Martini dhe e ka vendosur qysh kur ishte fare e vogël
E bukura e Shqipërisë tregon idhullin që e frymëzon (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e shoëbizit shqiptar. Ajo ka disa
PSG vazhdon marshimin drejt titullit (VIDEO) PSG ka mposhtur 1-0 Nantesin në "Stade de la Beaujoire" për të shkuar në 11 pikë diferencë nga vendi i dytë. Golin e
Brad Pitt thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Angelina Divorci i Brad Pitt dhe Angelina Jolie është konsideruar si "divorci i shekullit". Në syrin e publikut ata shiheshin
Angela Martini provokon sërish (FOTO LAJM) Pushimet përrallore që po kalon me miliarderin rumun, mesa duket Angela Martinit po i bëjnë shumë mirë. Këtë gjë e t
Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina nuk do t’ia dijë më për meshkujt? Ndarja e tyre ishte ndër më të bujshmet në Hollywood. Në shtator të vitit 2016 Angelina Jolie dhe Brad Pitt i dhanë f
Angela Merkel personazhi më i fmashëm tek fëmijët gjermanë Kancelarja gjermane, Angela Merkel është më e njohur mes nxënësve gjermanë se sa Adolf Hitleri, sipas një anketimi të zh
Angela Martini çmend rrjetin me fotot nga muaji superluksoz i mjaltit (FOTO LAJM) Angela Martini i dha fund beqarisë së saj vetëm pak javë më parë me një dasmë të veçantë. Ajo dhe partneri i saj Dragos
Gina Lollobrigida, ylli i saj do të shkëlqejë në Walk of Fame Pak kohë më parë festoi një përvejtor të rëndësishëm, 90 vjetorin, dhe tani Gina Lollobrigida është gati të marrë një de
Jo më me të zeza, por sytë i kemi te dobësia e Angelina Jolie Tapeti i kuq i “Golden Globes” u kthye në “Tapetin e Zi”, pasi të gjithë aktorët e “Hollywood”-it u solidarizua me vikti
Bleona shkrihet së qeshuri me bashkëshortin e Angela Martinit Pasi u konfirmua lidhja e tij me modelen shqiptare, thuajse të gjithë kanë dëgjuar një herë për pasanikun rumun. Ange
E shau Angela Martinin k**vë, fansja nuk e le me kaq Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia k
Angela Martini e shokuar: U martove dhe ti k**vë e vogël Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia k
Fansja shokon Angela Martinin Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia k
Pas kaq shumë vitesh, Angelina dhe Jennifer bëhen bashkë Ka qenë një prej trekëndëshave më të përfolur të dashurisë në botë: Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston do të jenë për h