999 rezultate për

angazhimeve

Gaz Paja dhe bashkëshortja nisin muajin e mjaltit, kanë zgjedhur vend të magjishëm (FOTO LAJM) Më datë 1 qeshorë të këtij viti Gaz Paja dhe Ira Istrefi kurorëzuan dashurin në tyre në martesë. Për shkak të angazh
Tayna ndjehet në superformë ne Itali (FOTO LAJM Reperja nga Prizreni vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Ring Ring”, shkruan Albeu.com E njohur për linjat e saj im
Mami Tuna ndan me fansat lajmin më të bukur (FOTO LAJM) Tuna duket se po i shijon momentet e të qenurit nënë. Ajo ka vendosur që të kalojë kohë me familjen e saj. Por duket
Politikanët e Kosovës mund të sanksionohen nga perëndimi Ambasadat e shteteve të ndryshme të Bashkimit Evropian nuk e hedhin poshtë mundësinë t’i sanksionojnë politikanët kosova
Eni Koçi përfundon në spital, kjo është gjendja e saj Këngëtarja Eni Koçi është një nga këngëtaret më të përfolura në mediet rozë. Së fundi, këngëtarja ka postuar një vide
Jahjaga takon liderët e opozitës Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga do të takohet meditën e sotme me kryetarët e subjekteve opozitare, Visar Ymerin e
Zanfina beqare, e përkushtuar në karrierë! Zanfina Ismaili ka konfirmuar bashkëpunimin e ardhshëm me dy këngëtare nga skena shqipe, por ka njoftuar se para ‘trios’
Rodriguez rrëfen problemet me famën (FOTO LAJM) Ashtu sikurse shumë personazhe të famshëm edhe bukuroshja Belen Rodriguez ka probleme me menaxhimin e famës. Ajo është s
Shpërthen Evi Reçi, mahnit fansat me fotot (FOTO LAJM) Evi Reçi është cilësuar si një artiste që joshet pas fotografimit. Ajo ka realizuar nje seri fotografish profesionale, t
Leonora vazhdon të jetë fytyrë reklamuese Gjatë një viti këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka qenë imazh i kompanisë së njohur "Devolli Princ kafe turke" për të
Enkelejd Alibeaj, në fast-food me vajzat Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, është fotografuar dy ditë më parë nga redaksia e "BalkanWeb", ndërsa k
Rita Ora nuk do të jetë në Kosovë në 5-vjetorin e pavarësisë Rita Ora i është përgjigjur negativisht kërkesës së qeverisë së Kosovës për të zhvilluar një koncert në Kosovë me rastin
Teuta e sukseseve E dhënë pas punës dhe synimeve për të përmbushur çdo ëndërr të saj, aktorja Teuta Krasniqi është gjithnjë në përpjekje.