999 rezultate për

anfield

Tre stadiumet e preferuara të Buffon Portieri i Paris Saint Germain, Buffon ka bërë të ditur tre stadiumet që i kanë lënë mbresa të jashtëzakonshme. Bëhet fj
Nuk ka fitues, Liverpooli dhe Cityt ndajnë pikët në Anfield (VIDEO) Liverpooli dhe Manchester Cityt kanë barazuar pa gola në Anfield Road për ndeshjen e javës së 8 të Premier Leagues angle
Mahrez gabon të shënoj nga pika e penalltisë (VIDEO) Manchester City ka gabuar të kaloj në avantazh ndaj Liverpoolit në "Anfield Roand". Ai që ishte për të goditur penal
Tifozët e PSG këndojnë si të çmendur para stadiumit Anfield Road (VIDEO) Liverpooli dhe PSG do të luajnë sonte ndeshjen e parë në fazën e grupeve të UEFA Champions League. Por tifozët e sku
Sadio Mane mund të vendos një rekord të ri sonte Liverpool dhe Crystal Palace do të takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës. Mane është afër të arri
Shënohet goli i parë në Premier Ligë (VIDEO) Liverpooli ka shënuar golin e parë të ndeshjes së parë në Premire Ligë kundër West Hamit, që po zhvillohet tani në “Anfi
Liverpool mposht në "Anfield Road" Torinon (VIDEO) Liverpool e ka përfunduar sezonin parapërgatitor pa asnjë humbje, derisa kanë shënuar fitore kundër Torinos që e kanë mp
Klopp tregon arsyen se pse e transferoi Shaqirin në "Anfield Road" Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për blerjen më të re të Liverpoolit. Klopp tek Shaqiri pëlqen gatishmër
"Të luash në Anfield Road është një ëndërr" Lojtari i Stoke City, Xherdan Shaqiri thotë se të luash në "Anfieeld Road" është një ëndërr e madhe “Të luash në “Anf
L'Equipe: Arrihet marrëveshja mes Lyonit dhe Liverpoolit për Nabil Fekir Gazeta franceze L’Equipe ka shkruar se sonte vonë Liverpooli dhe Lyon kanë arritur marrëveshjen për, Nabil Fekir. Rap
Salah i shpëton dënimit nga FA E hëna ka qenë një ditë e vështirë për Momo Salah. Por, në fund gjithçka është mbyllur me një “happy ending”. Fillim
Festival golash në Anfield Road, Liverpooli me 5 yje kundër Romës (VIDEO) Liverpooli ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Romës me shifrat e përgjithshme 5-2 në "Anfield Road",
Roma fiton respektin e tifozëve të Liverpoolit dhe mbarë botës me gjestin e bërë (VIDEO) Ndeshja e sotme në “Anfield” midis Liverpool dhe Romës dha një episod të bukur sportiv. Me të arritur në qytetin e Li
Ish-lojtari i Liverpoolit dhe Romës tregon mënyrën se si italianët kalojnë në finale Ish-lojtari i Liverpoolit dhe Romës, John Arne Riise, motivon klubin italian duke i thënë se nëse dëshiron kualifikimin
Brazili miqësore me Kroacinë në Anfield Road Pesë herë kampionët e Botës do të fillojë ndeshjet përgatitore për Botërorin më 3 qershor në shtëpi të Liverpoolit, "Anf
Salah në radarët e PSG-së Sipas mediave franceze Paris Saint-Germain dëshiron të sjellë në Parc De Princ, Mohamed Salah. Sipas Le10 Sport PSG k
Formacionet zyrtare: Liverpool - Manchester City Liverpool dhe Manchester City do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për çerekfina
Aguero mungon ndaj Liverpoolit Aguero nuk pritet të startojë kundër Liverpoolit të mërkurën mbrëma në “Anfield”. Manchester City pritet ta nisë ndes
Liverpooli mendon të rrisë kapacitetin e stadiumit "Anfield Road" Drejtuesit e klubit kanë njoftuar se ata do ta zgjerojnë kapacitetin e stadiumit të tyre në 60 000 vendas dhe do të gjej
Supergol i çmendur realizohet në Copa Libertadores, një predhë nga goditja e lirë (VIDEO) Stadiumi i Independientes është tronditur nga goli i shënuar nga lojtari i Banfield. Një gol kaq i çmendur ofrohet ng