999 rezultate për

anetari

Anëtari i stafit me COVID-19, komisioneri Oliver Varhelyi karantinohet në banesë Komisioneri për Zgjerimin e BE, Oliver Varhelyi është karantinuar në shtëpi, pasi një anëtar i stafit të tij u testua po
Dalin pamjet, kryebashkiaku i Matit ofendon keq anëtarin e këshillit: O legen! (VIDEO) Bashkitë e PS nuk gjejnë qetësi edhe pse kontrollojnë 100% të pushtetit vendor, pa opozitë dhe pa asnjë kundërshtar poli
EMRI/ Arrestohet në Britani anëtari i bandës së Endrit Dokles Një ish-anëtar i bandës së Indrit Dokles me llogari të hapura me drejtësinë italiane është arrestuar në kryeqytetin brit
OFL i dërgoi "letrën", kush është ish-anëtari i Bandës së Durrësit Endrit Dokle është një emër mjaft i njohur i botës së krimit. Me shumë precedentë dhe “karrierë” të pasur kriminale, emr
Anëtari i bandës "Bajri" fiton lirinë Behar Bajri ka fituar lirinë. Gjykata e Shkodrës ka liruar nga burgu Behar Bajrin duke i dhënë vendimin "Detyrim Par
Dënohet me 10 vite burg anëtari i bandës së Habilajve Gjykata e Posaçme ka dënuar me 10 vite në total Armando Koçerrin, pjesë e grupit Habilaj. Koçerri u arrestua si pjesë
Pensionimi i McGregor, më në fund reagon Khabib (FOTO LAJM) Khabib dominoi mbi McGregor në 2018 dhe ndërsa përballja në kafaz ishte emocionuese. Një përleshje masive shpërtheu m
Kërcënoi gardianin, lirohet anëtari i bandës së Avdylajve Saimir Gjepali, anëtar i grupit Avdylaj është liruar nga burgu. Ai ishte i dyshuar për laboratorin e heroinës në Has,
Kaloi në dorë dosjet e ''nxehta'' të gjyqtarëve e prokurorëve, pezullohet anëtari i KPA-së Është pezulluar nga detyra anetari i KPA-së Luan Daci, për shkak se ndaj tij ka nisur hetimi për falsifikim dokumentesh
Anëtari i McLaren shërohet nga koronavirusi McLaren thotë se anëtari i ekipit që testoi pozitivisht për koronavirus në Çmimin e Madh të Australisë është "shëruar mi
Infektohet me koronavirus anëtari i McLaren, skuadra tërhiqet nga gara hapëse Skuadra e McLarenit është tërhequr nga Çmimi i madh i Melbournit, që pritet të mbahet të dielën dhe të jetë njëkohësisht
Vettingu, shkarkohet nga detyra anëtari i KLP Nuk e ka kaluar dot procesin e vetingut anëtari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Arben Dollapaj. Kolegji i Posaçë
Ish-anëtari i Kryesisë së PS zbulon telefonatën me Ramën: Ku ka bir nëne… Limoz Dizdari, ish-anëtari i Kryesisë së Partisë Socialiste ka rrëfyer se para dy vitesh është kërcënuar, ndërsa për kët
KPA shkarkon nga detyra anëtarin e KLP-së Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka vendosur që të shkarkojë Besnik Canin. Ky vendim ka bërë që Këshilli i Lartë i Prokur
Nuk justifikon pasurinë: Kërkohet shkarkimi i anëtarit të KLP-së, Besnik Cani Komisioneri Publik ka paraqitur konkluzionet përfundimtare në KPA për subjektin Besnik Cani, i cili është anëtar i KLP-s
Kush mi mori kartolinat? Letra e "bujshme" kthen KLP-në në barcaletë Këshilli i Lartë i Prokurorisë, ose sië thirret ndryshe, qeveria e prokurorëve, u ngrit me mjaft mund dhe investim nga n
DETAJET/ "Bëmat" e gjyqtares që liroi sot anëtarin e bandës së Durrësit Endrit Dokle Vendimi për të liruar ish-kapon e njërës nga bandave famëkeqe të Durrësit, Endrit Dokle, ka firmën e gjyqtares Enkelejda
Pse u lirua Viktor Ymeri, aktiviteti në burg që nxorri nga qelia anëtarin e bandës së Gaxhait Gjykata e Elbasanit liroi nga burgu Viktor Ymerin në 27 dhjetor, i cili ishte dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Arben
Kërcënoi me vdekje Albin Kurtin, arrestohet anëtari i Nismës Anëtari i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Hoti i cili kërcënoi Albin Kurtin me anë të një statusi në “Facebook’ është arre
Pasi tha se Albin Kurti mund të eleminohet, kërkon falje anëtari i Nismës Anëtari i Nisma Socialdemokrate, Haxhi Hoti, ka kërkuar falje publike pas komentimit në Facebook ku tha se Albin Kurti i