999 rezultate për

anetareve

Zgjedhja e anëtarëve të KQZ, Kuvendi voton ngritjen e Komisionit të Posaçëm Kuvendi ka miratuar Komisionin e posaçëm parlamentar që do të zgjedhë trupën e KQZ-së së re. Konkretisht 95 deputetë
Ruçi letër palëve politike për ngritjen e Komisionit për zgjedhjen e anëtarëve të KQZ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi i ka dërguar një letër të gjithë grupeve parlamentare për ngritjen e Komisionit për zg
Janë shkrirë akujt mes Ledrit dhe Babastars? Reperi fotografohet pranë njërit anëtarëve (FOTO LAJM) Fillimet e karrierës së tij, Ledri Vula, i pati në “Babastars” deri në 2012 kur ndau rrugët me grupin e njohur. Pas kësa
Vjosa Osmani kërkon përjashtimin e anëtarëve nga Lista serbe Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka kërkuar shkarkimin e anëtarëve të Listës Serbe që janë pjesë e Qeverisë
Isa Mustafa kërkon shkarkimin e Vjosa Osmanit nga postet e LDK Në letrën e Isa Mustafës drejtuar anëtareve të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, propozohet që Osmani të lirohet nga
Po ktheheshin nga Greqia, aksidenti në Fier rrezikon jetën e 4 anëtarëve të një familje Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme ne aksin Fier-Tepelenë ku në një aksident janë plagosur 4 persona, anët
Në 10 vitet e fundit, si kanë ndryshuar anëtarët e familjes Mbretërore (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe është monarku mbretëror më i gjatë në histori dhe bashkë me Princin Philip
7 orë takim "kokë më kokë", përfundon mbledhja e anëtarëve të Këshillit Politik me ndërkombëtarët Ka përfunduar takimi i ambasadorëve të SHBA, BE, OSBE dhe të Britanisë së Madhe me anëtarë të Këshillit Politik për Refo
Rudina Hajdari thirrje anëtarëve të Këshillit për Reformën: Të arrihet kompromisi Rudina Hajdari ka dhënë këtë herë një mesazh për anëtarët e Këshillit Politik që të punojnë pa ndalur deri ditën e nesër
Kandidati për president i Barcelonës: Klubi po rrezikon të falimentoj Barcelona është në rrezik të falimentimit ekonomik dhe shkatërrimit moral, sipas kandidatit për president të klubit kata
Dorëheqja e 6 anëtarëve të bordit, Bartomeu fton mbledhje Kriza në kampin katalanas nuk ka kaluar ende, përkundër është përkeqësuar. ‘Camp Nou’ po afrohet me krizën më të thel
Shtohen rastet në Elbasan, dalin analizat e pesë anëtarëve të familjes së kasapit Një tjetër person ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit në Elbasan, duke çuar në 10 numrin e të prekurve në këtë qark.
Vrasja e Prengës, fotot e 6 anëtarëve të grupit Doçi dhe rolet për pengmarrjen Personat që shihni në këto foto janë pjesëtarë të fisit Docaj dhe të afërm apo lidhje miqësore të tyre, te dyshuar për r
Në 10 vitet e fundit, si kanë ndryshuar anëtarët e familjes Mbretërore (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe është monarku mbretëror më i gjatë në histori dhe bashkë me Princin Philip
Zgjedhja e dy anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, Meta shtron kërkesën për Komisionin e Venecias Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias, lidhur me shkeljet kushtetuese për zgjedhjen
Zbardhet vendimi i qeverisë: Si do të përfitohen banesat e reja, familjet me më shumë prioritet Qytetarë që kanë humbur shtëpitë e tyre nga tërmeti i 26 Nëntorit do t’i përfitojnë banesat, në bazë të numrit të anëtar
Përplasje dhe fyerje mes anëtarëve të qeverisë teknike në Shkup Akuza e fyerje nga më të ndryshme kanë karakterizuar ditët e para të punës së qeverisë teknike të Maqedonisë së Veriut,
Shkarkimi i Metës, komisioni i drejtohet sërish "Venecias" Ka përfunduar mbledhja e Komisionit Hetimor i ngritur për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Metës. Abcnews
Të afërmit u japin lamtumirën 8 anëtarëve të familjes Lala, lot dhe dhimbje (FOTO LAJM) 8 anëtarët e familjes Lala do të përcillen sot në banesën e fundit. Homazhet po zhvillohen në pallatin e Kulturës në Dur
U jepet lamtumira anëtarëve të familjes Greku U përcollën në banesën e fundit 3 pjetarët e familjes Greku. Pëllumb Greku, Celnike Greku dhe Saimir Greku iu dha lam