999 rezultate për

anetaret

Anëtarët e VV-së kërkojnë drejtësi për Astritin para burgut të Prizrenit Sot anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosja kanë shkruan në muret e Qendrës së Paraburgimit në Prizren “Drejtësi për Astritin”
LSDM marrëveshje me serbët, anëtarët e saj në kaos (FOTO LAJM) Anëtarët e LSDM-së janë irrituar nga marrëveshja e nënshkruar nga lideri i LSDM-së, Zoran Zaevi, për koalicionin mes tre
Blushi mbledh anëtarët e partisë në selinë e tyre (VIDEO) Gjatë pasdites së sotme, Ben Blushi ka zgjedhur që të bëjë në një formë tjetër promovimin e partisë së tij. Pak më h
Çavkov: Janeva duhet të më falënderojë "Katica Janeva në vend se të jetë mirënjohëse për kontributin tim në uljen e tensioneve që ka shkaktuar, pa shkak gënjeu
18 vjeçari shqiptar mahnit jurinë e “The Voice of Germany” (VIDEO) Një tjetër shqiptar ka korrur sukses jashtë trojeve. Protagonist është bërë një 18 vjeçar, i cili falë talentit të tij t
LAJM I FUNDIT/ Arrestohen dy anëtarët e bandës së Emiljano Shullazit Dy persona janë arrestuar me urdhër të Krimeve të Rënda. Shtetasit Endrit Qyqja dhe Endrit Zela kanë qënë duke takuar Em
Ja komiteti i ri drejtues i LSI në Përmet Konventa Zgjedhore e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Përmet, rizgjodhi si kryetar të saj z. Elton Ismaili si dhe zgj
Politikani britanik në gjendje të rëndë, u rrah nga anëtarët e partisë së tij Steven Woolfe, politikani britanik i favorizuar për të parrë përsipër postin e liderit të partisë "Ukip", është rrëzuar
Komisioni “ad-hoc” miraton metodologjinë e punës, ja çfarë është vendosur Komisioni "ad-hoc" për ndjekjen e punës së mediumeve në Maqedoni gjatë fushatës parazgjedhore, deri në zgjedhjet e parak
Tahiri me deputetët e PS në malet e Pukës për kanabisin Ministri Tahiri ka ndjekur nga afër së bashku me anëtarët e Komisionit të Sigurisë operacionin e policisë kundër kanabis
Nishani nuk hedh shortin për anëtarët e KED Presidenti Nishani, në mungesë të ligjit të posaçëm, nuk hedh shortin për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi.
Televizioni turk NTV: Shkarkohen 2745 gjykatës, urdhërarrest për 188 prej tyre Pas tentativës së mbrëmshme për grusht shteti në Turqi të një grupi ushtarakësh, qeveria turke në orët e para të mëngjes
Delegacion i Asamblesë Parlamentare të NATO-s viziton Maqedoninë Një delegacion i Asamblesë Parlamentare të NATO-s nga Nënkomiteti i bashkëpunimit për mbrojtje dhe siguri transatlantike
Aksidentohet makina me 4 anëtarët e një familje, 2 të plagosur rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku makina në të cilën udhëtonin 4 anëtarë të një familje ka dalë nga rruga.
Kadri Veseli takoi anëtarët e Asamblesë së NATO-s Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot një takim me grupin e deputetëve të Parlame
Furgoni përplaset me bordurat në Rubik, plagosen tre anëtarët e familjes një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Milot-Rrëshen ku si pasojë kanë ngelur të plagosur tre
Anëtarët e KSHZ: Nuk ka bazë për zgjedhje Pesë anëtarë të KSHZ i janë drejtuar me një letër kryetarit të Kuvendit, Trajko Vejanoski, duke i thënë se nuk ka kushte
Digjet banesa në Shkodër, plagosen 3 anëtarët e familjes Një shtëpi në Shkodër është përfshirë nga flakët ku si pasojë kanë ngelur të plagosur tre anëtarë të një familje, ku më
Popovska: Anëtarët e KSHZ-së duhet të japin dorëheqje Kryetarja e RDM-së, Liljana Popovska fajtor kryesor për mos plotësimin e kushteve për zgjedhjet me 5 qershor e quan KSHZ
Opozita kërkon imunitet për ish-zyrtarët e saj? Ja si përgjigjet PD-ja Në media prej dy ditësh po qarkullon një draft i neneve që ndryshohen për Reformën në Drejtësi dhe konkretisht neni që d