E FUNDIT/ Të shtëna në Kavajë, humb jetën një person
999 rezultate për

anetaret

EMRAT/ Zgjidhen 9 anëtarët e rinj të KED Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short
Hidhet shorti, kush janë anëtarët e rinj në KED Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta hodhi shortin për zgjedhjen e anëtarëve të rinj të këshillit të emërimeve në drejtësi
Tragjedia me nëntë viktima në familjen Lala, anëtarët e tjerë zhvendosen në Tiranë Pasi përcollën për në banesën e fundit nëntë persona, anëtarët e tjerë të familjes Lala nga Durrësi janë zhvendosur në s
Mediat e huaja shkruajnë për familjen Lala: Shpresa vdes e fundit (FOTO LAJM) Tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit ka tërhequr vëmendjen e gjithë mediave botërore. "Daily Mail" i ka kushtuar një a
TRAGJIKE/ Përcillen në banesën e fundit 6 anëtarët e familjes Cara Gjashtë pjesëtarët e familjes Cara, të cilët humbën jetën tragjikisht në rrënojat në Thumanë, në orën 13:00 të ditës së
Ishin të lidhur? Greg Rama nuk mungon në varrimin e mikëshës së tij që ia mori tërmeti Tërmeti i dy ditëve më parë ka marrë 42 jetë njërëzish, ka lënduar mbi 650 njerëz dhe ka shkatërruar qindra banesa duke
Nxirret i pajetë një anëtar i familjes Lala Viktima e 42-të e tëretit tragjik është një anëtar i familjes Lala. Në zonën e Kënetës në Durrës vijon ende kërkimi,
TRAGJEDI/ Deri më tani 3 të pajetë, kush janë 9 anëtarët e familjes të zënë nën rrënoja Një nga rastet më tragjike është familja Lala në Kënetë të Durrësit. Nën rrënojat e banesës kanë mbetur brenda 9 pjestar
Punësim në OSHEE e spitale, Gjykata shpall vendimin për grupin "Bajri" Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e sigurisë për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata ka dhënë masën “Arrest me
10 milion dollarë për gjetjen e tyre, kush janë dy kokat që po kërkon Amerika (FOTO LAJM) Departamenti amerikan i Shtetit njoftoi një shpërblim prej 10 milionë dollarësh për ata që ofrojnë informacione rreth dy
Gruaja e El Çapos, pjesë e emisionit "reality" për anëtarët e karteleve Gruaja e El Çapos, Ema Koronel Aispuro, do t’i bashkohet shfaqjes “realiti” që jepet në VH1, “Anëtarët e Kartelit”. Para
Kuvendi votoi: Kush janë anëtaret e reja të Kushtetueses Me 105 vota pro dhe dy kundër, asnjë abstenim Kuvendi votoi Elsa Toskën për vendin vakant në Gjykatën Kushtetuese. Ndërk
Adoleshentja shqiptare mahnit jurinë greke (VIDEO) Talenti i një adoleshenteje shqiptare ka lënë pa fjalë grekët. Xhodi Lulati, një vajzë 17-vjecare u shfaq në audicionet
Detajet e super operacionit: U kapën anëtarët dhe kokat e 4 grupeve, 300 policë të angazhuar Policia sëbashku me Prokurorinë e Krimeve të Rënda njoftoi sot se kanë përmbyllur njëoperacion të madh në të gjithë vend
Vendimi në tetor, kush janë anëtarët e Komisionit të Venecias që kanë Metën në "dorë" Raporti përfundimtar i Komisionit të Venecias me konkluzionet në lidhje me kërkesën e mazhorancës për shkarkimin e presi
TRONDITESE/ 14 vjeçari vret 5 anëtarët e familjes Një 14-vjeçar ka rrëfyer se ka vrarë të pesë anëtarët e familjes së tij në një rezidencë në Alabama, thanë autoritetet v
Terror/ Ekzekuton nga xhelozia 6 anëtarët e një famije, në fund vret veten (FOTO & VIDEO) Gjashtë anëtarë të një familje u vranë në vendbanimin Kajzerica në Zagreb në orët e mbrëmjes së ditës së enjte, me polic
Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen 5 anëtarët e një familjeje Nje aksidenti rende ka ndodhur ne oret e para te mengjesit, ndersa kane mbetur te plagosur 5 anetare te se njejtes famil
KLGJ hap garën për anëtarët jo gjyqtarë të Gjykatës së Lartë Këshilli i Lartë Gjyqësor ka hapur garën për anëtarët jo gjyqtarë për Gjykatën e Lartë. Në mbledhje do të bëhet i dit
Gallatë e madhe: KQZ vendos që anëtarët e KQV-ve t'i përcakton Rilindja Mos pjesëmarrja e opozitës në zgjedhje ka bërë që Grupet e Numërimit të mos jenë të plota. KQZ ka vendosur sot që ta zgj