999 rezultate për

anetaresia

U la jashtë garës për deputet, reagon Salianji dhe i bën thirrje të fortë Bashës "Unë nuk kam përfituar dhe as jam konsumuar në pushtet. Kam sakrifikuar e investuar fort në betejën opozitare..." I
PD zgjedh kandidatët, emrat që kërkojnë miratimin nga anëtarësia e Pogradecit Demokratët e Pogradecit do të japin mendimin e tyre në lidhje me kandidaturat që do të dalin prej rrethit të tyre për qa
Kush janë 15 kandidatët e PD në Tiranë Edhe kryesia e Partisë Demokratike do të votohet nga anëtarësia. Janë 28 anëtarë të cilët do të votohen në degët e caktu
Këta janë 26 kandidatët e PD për Qarkun e Beratit Edhe pse qarku i Beratit ka vetëm 8 mandate deputetësh në Parlamentin e Shqipërisë, brenda Partisë Demokratike garojnë p
PD nis fushatën, si do bëhet përzgjedhja e kandidatëve për deputetë Partia Demokratike nis sot fushatën elektorale, duke miratuar menyren se si do te zgjidhen kandidatet per deputete.
Deputeti Rexhaj thotë se nuk mbështet Albin Kurti Deputeti i Vetëvendosjes Arbër Rexhaj ka folur për gjendjen e krijuar në Lëvizjen Vetëvendosje. Në një shkrim në Face
Popovski: Ahmeti ka të drejtë të vendosë vetë, edhe nëse anëtarësia nuk pajtohet Analisti maqedonas Vllado Popovski, i cili ka qenë mbrëmë i ftuar në një intervistë në "TV Nova", ka thënë se Ali Ahmeti
Jakovlevski: Anëtarësia e vjetër e pakënaqur, në OBRM-PDUKM do ketë ndryshime Manojill Jakovleski, si njëri ndër themeluesit e OBRM-PDUKM-së, ka thënë se ka pasur kritika nga anëtarësia e vjetër nda
Memedi: Ngjarjet në RDK, lojë e inicuar nga Rufi Osmani Brenda këtyre ditëve ju drejtohem për herë të tretë me ketë konferencë për shtyp, enkas për zhvillimet dhe ngjarjet bren
Vetëvendosje: Po luhet për pushtet dhe jo për shtet! Pas veprimeve të fundit, ku duket se blloku po shkon drejt shkatërrimit, ka reaguar edhe Lëvizja Vetëvendosje, duke thën
Selimi: Anetaresimi ne BERZH, fitore e perbashket e Kosoves Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Petrit Selimi, ka mbajtur një konferencë për medie, ku ka
Veteranët e UÇK: Gati për Mitrovicën Në një komunikatë të tyre bërë publike për televizionin Alsat, Anëtarësia e SHVL-UÇK është shprehur e gatshme t'iu vijë
Syla jep dorëheqjen nga anëtarësia e LDD-së Kryetari i Forumit të LDD-së dhe anëtar i Kryesisë qendrore të LDD-së Vigan Syla, ka dhënë dorëheqjen nga anëtarësia në
Kompania amerikane nis fushaten per PD, Berisha: Barbour [email protected] do paguhet nga anetaresia e PD TIRANE - Kompania amerikane "Barbour Griffith & Rogers" ka shpallur dje objektivat e saj per te bere fushaten e Partise