999 rezultate për

anet

Një muaj plot surpriza, këto shenja horoskopi do të kenë një shkurt të bukur Luani: Kjo do të jetë një periudhë e shkëlqyer për të gjithë Luanët që janë të martuar ose në një lidhje. Ndiheni mir
Janet Yellen konfirmohet si Sekretare Thesari, e para grua që merr këtë pozicion në SHBA Senati amerikan miratoi të hënën kandidaten e Presidentit Joe Biden për postin e sekretares së thesarit. Janet Yellen, e
Erë e fortë dhe rrebeshe shiu: Anuloni planet për nesër Ashtu si edhe sot, edhe dita e dielë do të jetë një ditë me reshje të dendura shiu. Kryesisht reshjet do të jenë të p
Njihuni me 4 shenjat më romantike të horoskopit - Gaforrja Gaforret janë aq romantike dhe të ndjeshme sa që sundojnë mbi shtëpinë e katërt të dashurisë dhe familjes.
Meta bën deklaratën e fortë: Shqiptarët janë më të pashpresë se sirianët dhe afganët Presidenti Ilir Meta ka bërë një reagim në rrjetin social Facebook ku shkruan lidhur me numrin e shqiptarëve të larguar
Konfirmohet! Shumë shpejt Tea dhe Andi do të fejohen Që prej nisjes së Për’puthen, Tea dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit që kanë treguar me
Në Itali shpresojnë për një transferim të Messit, ish-lojtari argjentinas: E ka në dorë Zaneti E ardhmja e Lionel Mesit është e papërcaktuar edhe pse argjentinasi ka deklaruar se nuk do të rinovojë me Barcelonën në
Pse amerikanët kanë besim te Presidenti Joe Biden? Joe Biden është presidenti i SHBA, sepse amerikanët kanë besim, që ai i merr me seriozitet shqetësimet e tyre. Shpresa e
Befason Cassano: Ronaldo nuk ka vend në planet e Pirlos Antonio Cassano deklaron se ylli portugez, Cristiano Ronaldo nuk ka vend në planet e trajnerit të Juventusit, Andrea Pir
Harrojini ekranet e zakonshme, marka e njohur prezanton televizorët transparentë (FOTO LAJM) Televizorët duket se po bëhen më të mëdhenj dhe më të hollë çdo vit. Ndërsa tani, në vitin 2021, ju gjithashtu mund të s
Ronela ka bërë planet e dasmës në detaje, por kush është fatlumi (VIDEO) Ronela Hajati dhe Young Zerka u komentuan gjatë në media pasi i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare pak muaj më parë
Nuk është në planet e Zidane, e ardhmja e Marcelos drejt Monacos Marcelo është plotësisht jashtë planeve të Zidane te Real Madrid me brazilianin që tashmë ka përfunduar si rezervë.
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM) Përgjigja është 5. Të gjitha kupat e tjera nuk do të marrin asgjë sepse tubat që çojnë në to bllokohen në një moment.
Ndahet papritur nga jeta në mënyrë anëtari i Akademisë së Shkencave Anëtari i Akademisë së Shkencave Petraq Petro është ndarë në mënyrë të parakohshme nga jeta mbrëmjen e sotme. Lajmin
Benatia rikthehet në Itali, firmos për Parmën Pasi mbylli marrëveshjen me Milanin për Andrea Contin, Drejtuesit e Parmës nuk ndalen në merkato, për të vazhduar punën
Strehonte sirianët në banesën e tij, lihet në burg 32 vjeçari Gjykata e Vlorës ka lënë në burg Qazim Ismajlajn me akuzën “dhënie ndihme të paligjshme për kalimin e kufirit”. 32-v
Votuesit e Trump të ndarë për të ardhmen e Partisë Republikane Largimi i Presidentit Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë më 20 janar – katër vjet pasi mori kontrollin e Partisë Republik
Votuesit e Trumpit të ndarë për të ardhmen e Partisë Republikane NJU ORLINS – Largimi i Presidentit Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë më 20 janar – katër vjet pasi mori kontrollin e Par
Laporta zbulon planet: Messi nuk do para, ju tregoj çfarë kërkon argjentinasi Joan Laporta thotë se Lionel Mesi nuk do të rinovojë për para, por do të kërkojë të fitojë trofe dhe mbi të gjitha Ligën
Vuçiç ashpërson tonet: Nëse Kosova pranon anëtarësimin në organizata kombëtare, e presin befasi Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka paralajmëruar ‘befasi’ nëse Kosova provon të anëtarësohet në organizata ndërk