999 rezultate për

anes

Ermali i kthen qokën Luanës dhe vë publikisht Fifin në siklet (VIDEO) Ditën e nesërme do të jetë puntata e tretë e Shiko Kush Luan. Ajo që vihet re është pjesmarrja e Ermal Mamaqit duke i
Violinisti i njohur shqiptar, Kadesha koncert sot në Tiranë (FOTO LAJM) Violinisti i njohur shqiptar, Jonian Ilias Kadesha, do të performojë sot në mbrëmje në Tiranë, për publikun kryeqytetas.
Gjendet i vdekur një person anës rrugës në Skenderaj Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Afrim Gashi” në Skenderaj është gjetur një person i vdekur. “Është raport
U aksidentua me motor, 25 vjeçari me urgjencë drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditene sotme në Pukë. Një 25-vjeçar është plagosur në një aksident rrugor rreth or
Me 20-vjeçaren në hotel, si u përgjua "Stresi" nga policia Arrestimi i reperit të njohur Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit, Stresi, bëri shumë bujë mbrëmjen e djeshme.
Ambasada e Katarit dhuron 1.35 milion USD për rikonstruksionin e shkollës “Jeronim de Rada” (FOTO LAJM) Shkolla “Jeronim de Rada” do të rikonstruktohet plotësisht. 1100 nxënësit e saj do të kenë kushte më të mira mësimi në k
Tronditet Zvicra nga një vrasje makabre, dyshohet një shqiptar Një ngjarje e rëndë me protagonist një shqiptar 19-vjeçar ka ndodhur mbrëmjen e së martës në rrugën “Talackerstrasse”, F
600 mijë euro drogë në banesë, kush është trafikanti shqiptar i arrestuar në Itali Karabinierët e Catania-s kanë arrestuar një shtetas shqiptar, pasi ky i fundit posedonte në boanesën e tij rreth 84 kg
Çelet në Baldushk panairi me gatime dhe prodhime artizanale (FOTO LAJM) Në pikat hyrëse të kryeqytetit, Bashkia e Tiranës do të ngrejë tregje të posaçme për tregtimin e produkteve bujqësore bi
Mjerimi i saj bëri bujë, Bashkia Tiranë sistemin Florindën dhe fëmijët (VIDEO) Media bëri publike sot rastin e Florinda Lleshit, nënës me 3 fëmijë, e cila në kërkim të një jete më të mirë, por edhe p
"Tahiri po blen shtëpi me tokë në periferi të Tiranës” Ish-shefi i antidrogës, Dritan Zagani ishte i pari që akuzoi Tahirin për lidhje me trafikun e drogës dhe tani ka pëefitu
Veliaj nuk ndalet së punuari për Tiranën, nis dëgjesat me qytetarët Ka nisur nga Njësia 8 rrugëtimi i dëgjesave me qytetarët e Bashkisë së Tiranës për Buxhetin 2019 dhe bilanci i punës së
Ditë e zezë në Shqipëri, 3 persona tentojnë të vetvriten Një ditë e zezë ka qenë dita e sotme për Lushnjën dhe Fierin. Dy gra dhe një burrë kanë tentuar t’i japin fund jetës,
Policia e Tiranës bën bilancin javor, kaq shoferë janë arrestuar Policia e Tiranës ka bërë bilancin e javës që lamë pas dhe bën me dije se shumë qytetarë janë gjetur në shkelje të rreg
Përurohet te “Zogu i Zi” vepra e artistit shqiptar me famë botërore, Helidon Xhixha (FOTO LAJM) Herës tjetër, kur t’iu bjerë rruga nga rrethrrotullimi i “Zogut të Zi”, mos e humbni skulpturën e ideuar dhe realizuar n
Dalin skenat e nxehta mes Tunës dhe Vildanes, a u puthën vërtetë? (FOTO LAJM) Ata kanë marrë shumë vëmendje me skenat e tyre në videoklipin e këngës ‘Maria’. Përveç që në klip shfaqen me skena sh
Magjia e akrobatëve të Cirkut Kombëtar zbret të mërkurën te Liqeni (FOTO LAJM) Magjia e akrobatëve të Cirkut Kombëtar zbret të mërkurën te Liqeni, akrobaci, humor e argëtim pa fund Parku i Liqenit
Sot, Gjysma e Tiranës pa energji elektrike: Këto janë zonat që do të preken OSHEE, ka njoftuar se sot disa zona të Tiranës do të shkëputet përkohësisht energjia elektirke për shkak të disa rregull
I vunë eksploziv në banesë dhe e vranë, detaje të reja për 61 vjeçarin Një 61 vjeçar është vrarë me eksploziv në Smolicë të Gjakovës. Haxhi Ahmetit, mjeti shpërthyes i ishte vendosur në dyer
Tirana nesër pa energji, këto janë zonat e prekura OSHEE, ka njoftuar se ditën e nesërme disa zona të Tiranës do të shkëputet përkohësisht energjia elektirke për shkak të