999 rezultate për

anen

"Një burrë për Albanën", moderatorja e njohur pranon lidhjen Albana Osmani ishte e ftuar sot në rubrikën ‘N’Fermë” dhe rrëfeu shumë detaje që nuk i kemi ditur rreth jetës së saj pri
Vllaznia mposht Tiranën në "frymën e fundit" (VIDEO) Është mbyllur në mënyrë dramatike "klasikja" mes Vllaznisë dhe Tiranës e vlefshme për javën e 3-të në Kategorinë Superio
Në një lidhje me Anën e "Për'puthen"? Reagon për herë të parë reperi shqiptar (FOTO&VIDEO) Prej ditësh në media po qarkullohet një romancë e mundshme mes reperit Bardhyl Idrizi dhe konkurrentes aktuale të përput
"Fshatarja ime", Eduarti ndan foton speciale me Arbanën (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të dashur të shoëbizzit shqiptar. Dyshja mirëpritën fëmijën e t
Kaos në doganën e Kapshticës, mbyllet deri më 4 dhjetor Mbyllja e pikës kufitare në Kapshticë ka krijuara kaos dhe radhë të gjata. Autoritetet greke kanë bërë me dije se pika k
Tea xheloze për Andin, "shpërthen" kundër të gjithëve në studio Tea reagoi pas takimit të Ana Kaurit dhe Andit, duke thënë se i vjen keq për vajzat për mënyrën se si 24-vjeçari sillet
"Egbo duhet të jepte dorëheqjen kur doli kampion me Tiranën", Lila komenton dhe suksesin e Kombëtares Ish-futbollisti i Kombëtares, Andi Lila, foli pas triufmit të Shqipërisë 3-1 ndaj Kazakistanit. I ftuar në studion e
Shumë vite në të njëjtin televizion, habit Albana: Me Arbanën s'kam patur kurrë miqësi (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Albana Osmani përveçse kanë krijuar gjithnjë “ngatërresa” te publiku për shkak të mbiemrit të njëjtë d
Teuta konfirmon kandidaturën për kampione, mposht minimalisht Tiranën (VIDEO) Tirana nuk ka mundur të përsërisë vetveten në ndeshjen e dytë të kampionatin, teksa është mposhtur në Pogradec nga Teuta
Lëkundet Fatjoni, konkurrentja e re fut "grindjen" në "Përputhen" (FOTO LAJM) Emocionet e krijuara në takimin jashtë studios u zhvendosën edhe brenda saj. Kjo pasi Bearti i kërkoi Teas që të va
"Ka abuzuar me mua", Kejvina flet publikisht për sherrin me Vildanen (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në Shiko Kush LUAN me moderatore Luana Vjollcën. Modelja e njohur
U bënë prindër, Ami dhe Ermali surprizojnë Arbanën e Eduartin (FOTO LAJM) Në muajin tetor, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan një djalë, të cilin çifti shumë i dashur për publikun e pagëz
Muriqi nga minuta e parë për Lazion ndaj Torinos Vedat Muriqi do të jetë në fushë nga minuta e parë në derbin ndaj Torinos së Mërgim Vojvodës. Për sulmuesin nga Kosov
Ana vendos Arjonin me "shpatulla pas muri": O mua, o Tean Dy ditë më parë Ana ftoi në takim Arjonin, konkurenti i cili sot mbajti takimin e dytë me Tean. Kjo e fundit, u ndje dis
Tradhti dhe intriga: Të gjithë meshkujt që dashuruan princeshë Dianën Marrëdhënia jo e mirë e princeshës Diana me bashkëshortin e saj princin Charles ishte vetëm maja e ajsbergut. Kronikat e
Berisha sqaron mesazhin që nxori Ramën nga "binarët": I them çoji lule Anetës Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar mesazhin që dërgoi për nënën e kryeminsitrit, i cili u zemërua keq dhe e cilë
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Askush nuk guxon t'ia nxjerrë në tavolinë, 3 ushqimet që mbretëresha nuk fut kurrë në gojë Kur ishim të vegjël, një ndër shprehjet që përdornim për t'i ururar natën e mirë shokëve e shoqeve ishte ''Pafshi në ënd
Kombëtarja U21 ndalet në barazim me Tiranën (VIDEO) Barazim 1-1 në miqësoren e zhvilluar në Selman Stërmasi mes kombëtares Shpresa të Shqipërisë dhe Tiranës. Bardheblut
U largua papritur nga "Përputhen", Erjoni: Pata debat të ashpër me Anën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Erjoni i “Përputhen” vendosi në mënyrë të papritur që të largohej nga emisioni. Ditën e sotme ishte i