999 rezultate për

andrra

Sinani e bën si burrat, mbush Andrrën me dhurata për përvjetor (FOTO LAJM) Sinan dhe Andrra janë dy emrat që më së shpeshti i shohim në media. Njëri i famshëm dhe tjetri rrjedhimisht bëhet i f
Kështu dukej Andrra Destani në fëmijërinë e saj (FOTO LJM) Një nga femrat më të bukura të njohura në Shqipëri është nusja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani e cila edhe pse e martu
Ç'po kurdisin Besi, Xhensila, Andrra dhe Sinani? Ata janë dy ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Bes Kallaku, Xhensila Mytezaj dhe Sinan Hoxha e Andrra Dest
Andrra Destani prezantoi vëllain dhe vajzat u tërbuan Andrra Destani konsiderohet prej femrave më të bukura të estradës. U prezantua si gruaja e Sinanit në media, por tani aj
Andrra Destani ja kërkon publikisht Sinanit dëshirën që s'e realizoi kurrë Padyshime konsideruar si një nga personazhet më të diskutuar në botën e shoëbizit shqiptar. E njohur edhe si bashkësh
Andrra merr dhuratën e parë të Vitit të Ri (FOTO LAJM) Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës. Ata kanë një djalë të quajtur Ansi
Andrra Destani ka probleme me peshën, ja me çfarë ushqehet (FOTO LAJM) E ndryshe nga të tjerët, Andrra po punon në shtim peshe. Shumica e fytyrave publike e kanë problem peshën e tepërt, p
Andrra e Sinani të dashuruar edhe në aeroplan Andrra dhe Sinani ka kanë treguar shpeshë nëpër intervista dhe foto të ndryshme që kanë postuar në rrjetet sociale se da
Andrrës i mungon shumë Sinani, ja ku ka shkuar (FOTO LAJM) Sinan dhe Andrra janë dy emrat që më së shpeshti i shohim në media. Njëri i famshëm dhe tjetri rrjedhimisht bëhet i f
Çfarë po ndodh në familjen e Sinanit dhe të Andrrës?!! Dyshja Andrra Destani dhe Sinan Hoxha ka kohë që lidhjen e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. E tani po i shijojnë di
Një familje e lumtur, Sinani dhe Andrra kanë një orë muzike në shtëpi Dyshja Andrra Destani dhe Sinan Hoxha ka kohë që lidhjen e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. E tani po i shijojnë di
Lori i këndon në tavolinë Sinanit, ja si ka reaguar Andrra (FOTO LAJM) Çifti i njohur Andrra Destani dhe Sinan Hoxha nuk ndahen për asnjë çast nga njëri-tjetri. Andrra Destani, bashkëshort
Andrra Destani ndryshon look, duket e mrekullueshme (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha ka ndryshuar look për herë të parë. Bukuroshja Andrra mund të themi
Andrra Destani në prehërin e sheikut arab? (FOTO LAJM) Shpesh vendet e Lindjes i bëjnë vizitorët e tyre ithtar të kulturës e veshjes karakteristike që ata kanë ruajtur me shek
Andrra tregon sa shumë lodra ka Ansi, do habiteni (VIDEO) Ata padyshim janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Sinani dhe Andrra janë martuar para dy vitesh d
Andrra e dashuruar më shumë se kurrë me Sinanin (FOTO LAJM) Bukuroshja Andrra Destani ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ajo shfaqet duke u puthur me bashkëshortin e saj S
Andrra ia bën “8 me 2” Sinanit: Të dua thesari i zemrës sime (FOTO LAJM) Sinan Hoxha festoi dje ditëlindjen dhe Andra, bashkëshortja e tij i ka bërë surprizën më të bukur që ai mund të priste.
Andrra shkëlqen në dasmën e Besit dhe Xhensilës, të gjithë sytë tek ajo (FOTO LAJM) Serish janë mbledhur estrada në një vend, kësaj radhe në dasmën e këngëtares Xhensila Myrtezaj me aktorin Bes Kallaku.
Andrra e Sinanit, magjepsëse me këtë fustan (FOTO LAJM) Andrra Destani e cila më parë ka ndjekur një karrierë si modele, dhe sot është e martuar me këngëtarin Sinan Hoxha padys
Pas Andrrës, Sinani bën gjestin romantik (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë një ditë e shënuar për çiftin Andrra Sinan pasi ata kanë festuar përvjetorin e tyre të martesës.