999 rezultate për

andric

Aksidenti në Sukth, rruga ishte e pandriçuar Ndriçimi në rrugë i cili ka qënë jo funksional duket se ka qënë shkaku i aksidentit me pasoja per jetën në autostradën T
LR-PDSH: BDI të merret me vrasjet, burgosjet dhe keqtrajtimet e shqiptarëve (VIDEO) Zëdhënësi i LR-PDSH, Elmir Sejfullai, në konferencën e sotme për shtyp përmendi rastet që ngelen të pandriçuara dhe pa e
Ivo Andriç: Shqipëria duhet ndarë Në bazë të kërkesës së ish – kryeministrit dhe ministrit të Jashtëm të Jugosllavisë së parë Milan Stojadinoviq, shkrimta
Dëshmitari i Mlladiçit: Serbët nuk persektuan njeri Ish-shoferi i policisë së ushtrisë serbe të Bosnjes, Novia Andric tha në gjyqin që po mbahet në Hagë kundër Mlladiç se s
Ivo Andric, projekti për shfarosjen e shqiptarëve Politika antishqiptare e serbeve eshte elaboruar prej vitesh, me synim zbrazjen e tokave nga popullsia shqiptare dhe ser