999 rezultate për

andrew

Ish të dashurat i nxjerrin “të palarat” princit britanik: S’kishte kufij, i varur nga sek*i! (FOTO LAJM) Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi. Sipas disa grave,
I prekuri nga Koronavirus: Kam pasur grip më të rëndë, pa asnjë dyshim “Gjëja më e keqe është kollitja e pakontrollueshme”, ka thënë Andrew O’Dwyer, i cili është duke u shëruar pas është infe
Rita Orës i vjedhin 2.7 milion euro Kontabilisti, Andrew Munday i shkaktoi një humbje prej afro 2.7 milionë eurove kompanisë së Rita Orës, e cila zgjati sht
Zogu më i rrezikshëm në botë vret pronarin Ishte një telefonatë e pazakontë për zyrën e sherifit. “Ne iu përgjigjëm një incidenti ku telefonuesi na informoi se një
Rita Ora sërish me të dashur Rita Ora bëri që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo teksa po largohej nga hoteli i saj në Nju Jork, e veshur shumëgjyrës
Rita Ora del rrugve me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Nën atmosferën festive, këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka dalë që të shëtisë me të dashurin e saj të ri. Ajo ës
SHBA gati për dënimin e radhës ndaj Turqisë Shtetet e Bashkuara të Amerikës po përgatisin sanksione të reja kundër Turqisë nëse prifti Andrew Branson nuk do të liro
Andrew Brunson: Kush është pastori, që futi në luftë Amerikën me Turqinë Andrew Brunson është një prift protestant që ka shkaktuar përçarje mes Uashingtonit dhe Ankarasë. Më 1993 ai mbërrit
Irani mbështet Turqinë në përplasjen me SHBA-të "Ngjarje e turpshme". Kështu e ka cilësuar shefi i diplomacisë iraniane Muhamed Zarif vendimin e administratës së Donald
Do më ndihmosh të laj duart? Vogëlushi i hyn burrit të panjohur në tualet (VIDEO) Një djalë i vogël është bërë viral pasi ka hyrë poshtë derës së tualetit në një restorant ku ishte një burrë për të kërk
Fansi kërcënon me vdekje këngëtaren e famshme Kemi dëgjuar shpesh raste kur një fans “fiksohet” pas një këngëtari apo aktori të preferuar, duke u kthyer kështu në një
Zbulohen email-et kërcënuese nga një fans i çmendur i Taylor Swift Ndonjëherë ndodh që fansat më të zjarrtë të yjeve të famshëm të bëhen të rrezikshëm kur nuk marrin atë që duan. Këtë her
Rita Ora dhe Andrew Watt bëjnë pazarin në minutën e fundit tek Prada Rita Ora ka konfirmuar lidhjen e saj të re në fillim të këtij muaji, duke shtuar dyshimet se lidhja kishte nisur në Romë
Rita Ora kapet nga paparacët me të dashurin e ri në aeroport (FOTO LAJM) Rita Ora tashmë është pothuajse çdo ditë pjesë e titujve të medieve rozë në mbarë botën. Asaj i është bërë publike li
Hetimi rus vazhdon pavarësisht shkarkimit të kreut të FBI-së Drejtori i përkohshëm i FBI-sw, Andrew McCabe theksoi sot në Kongres se hetimi për ndërhyrjet ruse gjatë fushatës zgjedh
Rita Ora nis një romancë të re, ja kush është i dashuri i ri (FOTO LAJM) Jeta personale e Rita Orës është gjithmonë në fokus, e ndërsa ajo përflitet për një romancë të re. Këngëtarja është foto
Kampionati i ri për futbollistët që janë mbipeshë (FOTO LAJM) Në Angli ka nisur një iniciativë e re shumë inovative. Po mendohet për krijimin e një lige ku do të marrin pjesë futboll
Planifikohen 20 sulme në Perëndim, Britania e Madhe në alarm Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit Sekret britanik MI5, Andrew Parker, shprehet se janë planifikuar rreth 20 sulme mbi
Treni prej çokollate që hyn në Guinness (FOTO-LAJM) Të krijon përshtypjen se ai është prek metali por në fakt treni që shikoni në foto është bërë me çokollatë dhe ka një gj
"Ai" është "ajo" dhe "ajo" është "ai" (FOTO LAJM) Tabloidi anglez The Sun sjell historinë e çuditshme të dy të rinjve, 18-vjeçares Katie Hill dhe 16-vjeçarit Arin Andrews