999 rezultate për

andreolli

Juve-Sevilla, Emery nuk grumbullon Llorenten Nëpërmjet faqes zyrtare në internet Sevilla ka bërë publik emrat e futbollistëve të grumbulluar për sfidën e nesërme në
Oops! Andreolli plas në tokë Mancinin (VIDEO) Episod komik për atë që e sheh por i dhimbshëm për Roberto Mancinin. Tekniku i Interit u bë protagonist në ndeshjen e so
Andreolli dhe Campagnaro zyrtarisht në Inter Marco Andreolli dhe Hugo Campagnaros edhe zyrtarisht janë futbollistë të Interit, ka njoftuar pak më parë klubi italian.
Inter merr Carrizon, tentohet edhe Andreolli Pasi ka marrë Schelotton, Kuzmanoviç dhe Kovaçiç, Inter ka bërë të tijin për shumën e 250 mijë eurove edhe portierin arg
Emergjencë në mbrojtje, Inter kërkon Andreollin Vazhdon emergjenca në mbrojtjen e Inter. Me Chivu sërish me probleme fizike, sipas asaj që raporton "La Gazzetta dello S